Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga murik
09-01-2019 01:51 Shko tek postimi i fundit
242 4,236
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
11 329
51 400
nga Samiu
23-01-2019 18:19 Shko tek postimi i fundit
41 1,292
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-01-2019 17:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
193 53,392
 
ZET
13-01-2019 21:58
nga Gent Arbani Shko tek postimi i fundit
169 53,319
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 22:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 105,767
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
07-01-2019 21:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
308 69,364
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
20-12-2018 19:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
634 114,003
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 8,209
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 27,139
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 111,181
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 9,246
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 18,532
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga ron Shko tek postimi i fundit
533 124,455
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 40,036
 
Mandi
23-01-2019 17:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
33 6,462
 
Zėu_s
23-01-2019 17:25
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
28 10,656
 
Akhmoss
22-01-2019 23:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
22 3,515
 
Viking
22-01-2019 22:41
nga Viking Shko tek postimi i fundit
6 105
 
gladiola
22-01-2019 17:39
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 77
 
Beaute
22-01-2019 15:53
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
9 1,458
 
BARAT
21-01-2019 20:47
nga ZET Shko tek postimi i fundit
93 43,799
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
20-01-2019 15:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
45 3,966
 
Rrjeti
20-01-2019 12:49
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
308 29,236
 
BARAT
20-01-2019 08:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
28 6,021
 
Dredhza
19-01-2019 09:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 62
 
Fshatari
18-01-2019 18:11
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 245
 
Mandi
18-01-2019 17:34
nga murik Shko tek postimi i fundit
65 2,546
 
Beaute
18-01-2019 06:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 2,281
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. lonely_lion
09-01-2019 21:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 550
 
drague
08-01-2019 17:18
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 121
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Albpelasgian
08-01-2019 08:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
139 30,033
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
07-01-2019 17:00
nga edlin Shko tek postimi i fundit
24 1,032
 
murik
03-01-2019 07:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 162
 
Fshatari
02-01-2019 11:54
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
10 277
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 956 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur