Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
16-03-2019 20:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
525 110,627
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 104,361
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 35,677
 
ODEON
26-03-2019 21:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
814 43,975
 
Kastrioti1443
25-03-2019 15:55
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
2 69
 
Pirati
24-03-2019 13:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 982
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
23-03-2019 23:50
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
70 20,823
 
Kastrioti1443
23-03-2019 15:47
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
24 391
 
Kastrioti1443
22-03-2019 20:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 83
 
Mandi
22-03-2019 10:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
17 278
 
Baki
21-03-2019 11:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
168 3,618
 
Gi de Masha
21-03-2019 08:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 104
 
Gi de Masha
21-03-2019 01:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 67
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
19-03-2019 20:35
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
216 28,773
 
cool_shqype
19-03-2019 19:30
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 278
 
legjenda
19-03-2019 16:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 1,865
 
Mandi
19-03-2019 02:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
21 2,097
 
Gi de Masha
16-03-2019 21:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 313
 
Gi de Masha
15-03-2019 23:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Kastrioti1443
15-03-2019 22:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 171
 
Gi de Masha
12-03-2019 12:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 103
Talking
J-W
10-03-2019 19:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
62 7,423
 
Mandi
04-03-2019 11:15
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 8,948
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1897 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur