Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
07-08-2019 14:54 Shko tek postimi i fundit
18 521
Punime tė ndryshme Artistike.
18-08-2019 23:10 Shko tek postimi i fundit
20 1,548

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 13:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 6,599
 
Skydive
26-08-2018 15:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 32,391
 
Duaje Siveten
05-08-2017 23:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 4,318
 
Ragnar
14-07-2017 17:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 1,143
 
Showbizi
24-05-2017 23:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 4,657
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
 
Mandi
09-09-2016 17:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 2,140
 
cool_shqype
- - -
 
Elian70
20-08-2016 19:49
nga BATO Shko tek postimi i fundit
12 6,335
 
Mandi
04-08-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,718
 
Mandi
02-08-2016 23:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,847
 
Mr. E
30-07-2016 11:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
13 4,316
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
09-04-2016 00:38
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
35 33,712
 
Mandi
18-03-2016 03:17
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 2,388
 
princeap
09-03-2016 12:33
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
2 1,383
 
Mandi
07-01-2016 21:45
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
76 12,522
 
Mandi
27-10-2015 18:41
nga bindi Shko tek postimi i fundit
1 2,276
 
Mandi
28-09-2015 23:20
nga busavata Shko tek postimi i fundit
13 4,152
 
Mandi
18-09-2015 09:24
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
9 3,810
 
rrėqebull
16-07-2015 13:11
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 1,734
 
Mandi
02-06-2015 00:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 3,014
 
Ac/Dc
18-01-2015 22:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 4,993
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 77 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur