Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
07-08-2019 14:54 Shko tek postimi i fundit
18 521
Punime tė ndryshme Artistike.
16-08-2019 17:15 Shko tek postimi i fundit
20 1,545

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 13:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 6,578
 
Skydive
26-08-2018 15:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 32,285
 
1 bashkangjitje Tatoo (Temė me shumė faqe 1 2)
ZET
02-01-2015 20:42
nga bindi Shko tek postimi i fundit
26 7,036
 
iDeA
03-09-2014 20:31
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
1 4,273
 
Duaje Siveten
28-07-2014 20:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 2,890
 
Mano
13-07-2014 13:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 4,488
 
Kulpra
10-07-2014 04:09
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
0 2,036
 
Superman
03-06-2014 02:23
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
2 2,489
 
Shqiptarja
27-04-2014 10:49
nga Shqiptarja Shko tek postimi i fundit
0 1,571
 
KLAYPEX
20-04-2014 18:23
nga KLAYPEX Shko tek postimi i fundit
2 1,676
 
ZET
18-04-2014 22:41
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
14 5,269
 
Duaje Siveten
03-01-2014 00:01
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,815
 
BARAT
25-12-2013 14:27
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 1,856
Lightbulb
iDeA
23-12-2013 00:58
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
4 2,462
 
Alkoma
15-12-2013 22:51
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
1 2,145
 
Askushi
17-09-2013 18:36
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
11 5,541
 
Mandi
- - -
 
Ragnar
23-08-2013 19:03
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
0 1,650
 
iDeA
11-08-2013 16:18
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
3 2,129
 
Gi de Masha
16-05-2013 20:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 2,354
 
Saura
- - -
 
Duaje Siveten
25-01-2013 11:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,941
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 77 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur