Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
07-08-2019 14:54 Shko tek postimi i fundit
18 521
Punime tė ndryshme Artistike.
16-08-2019 17:15 Shko tek postimi i fundit
20 1,545

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 13:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 6,578
 
Skydive
26-08-2018 15:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 32,285
 
Rex
04-12-2012 14:43
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 5,975
 
Askushi
18-09-2012 01:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
15 10,311
 
Askushi
11-09-2012 07:51
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 4,308
 
Skydive
- - -
 
Brari
18-03-2012 07:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,893
 
Beaute
04-11-2011 20:33
nga soldiers Shko tek postimi i fundit
3 2,537
 
SEa
26-09-2011 02:27
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
6 2,935
 
Agim Metbala
15-09-2011 11:40
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
33 5,420
 
Mandi
27-07-2011 00:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,692
 
fegi
06-07-2011 10:54
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 3,112
 
busavata
03-06-2011 21:49
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
31 9,318
 
Chanel
18-04-2011 18:38
nga Chanel Shko tek postimi i fundit
0 1,773
Post
SEa
03-02-2011 22:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
4 2,552
Post
SEa
16-01-2011 12:38
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 3,344
Post
SEa
31-12-2010 14:21
nga Vlonjati Shko tek postimi i fundit
1 2,162
Post
SEa
13-07-2010 21:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,934
 
Just myself
12-02-2010 13:04
nga Just myself Shko tek postimi i fundit
4 5,386
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 77 of 77 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur