Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 3,850
 
berti
02-12-2011 01:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 5,093
 
berti
20-11-2011 19:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 3,279
 
Fshatari
31-08-2018 08:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 1,662
 
Akrepi
19-08-2018 12:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
49 3,971
 
thirsty
27-04-2018 12:32
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
48 6,226
Lightbulb
Mano
27-04-2018 12:23
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 6,357
 
Alkoma
27-04-2018 11:20
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 8,166
 
busavata
03-04-2018 10:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
25 1,380
 
COB
21-03-2018 12:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 1,457
 
Gi de Masha
24-12-2017 19:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
13 1,208
 
Aleandro
16-12-2017 10:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 335
 
Fshatari
24-09-2017 20:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 1,010
 
Mandi
30-06-2017 02:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 4,143
 
daniel00
26-05-2017 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 19,599
 
e panjohura
16-04-2017 21:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 36,451
 
Fshatari
13-04-2017 17:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 658
 
Gi de Masha
25-12-2016 17:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 5,107
 
Fshatari
20-11-2016 04:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 3,773
 
Fshatari
06-01-2016 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,050
 
Fshatari
04-09-2015 07:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,271
 
rrėqebull
03-07-2015 19:51
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 1,085
 
legjenda
28-06-2015 14:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 13,156
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 73 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur