Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 12:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 4,352
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 15:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 22
 
Onyx
12-09-2018 13:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
41 1,333
 
Kurt
16-08-2018 21:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 287
 
Mandi
15-08-2018 21:55
nga drague Shko tek postimi i fundit
85 1,709
 
Kastrioti1443
14-08-2018 16:23
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
17 989
 
Mandi
14-08-2018 12:08
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
4 460
 
Onyx
19-06-2018 13:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 198
 
Mandi
12-06-2018 22:24
nga Meri Shko tek postimi i fundit
28 1,042
 
Onyx
03-05-2018 12:39
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 233
 
Mandi
15-04-2018 21:41
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
30 2,270
 
Onyx
09-04-2018 21:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 424
 
Onyx
21-03-2018 10:14
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 266
 
Akrepi
02-02-2018 21:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 4,885
 
Mandi
16-01-2018 10:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 479
 
Duaje Siveten
05-11-2017 20:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 473
 
Mandi
24-10-2017 13:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 428
 
Duaje Siveten
14-10-2017 18:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
5 549
 
Mandi
13-10-2017 02:38
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
137 5,225
 
Gi de Masha
12-09-2017 23:00
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 1,123
 
Mandi
11-09-2017 20:35
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
79 2,442
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 200 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur