Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
12-08-2018 18:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
95 19,306
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 3,480
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 10,068
 
Beu_Shpata
16-11-2018 15:55
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 2
 
Fshatari
11-11-2018 13:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 289
 
Gi de Masha
11-11-2018 01:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
37 1,158
 
Kastrioti1443
10-11-2018 20:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 438
 
Kastrioti1443
09-11-2018 13:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
8 277
 
cool_shqype
06-11-2018 21:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 91
 
Mandi
06-11-2018 08:32
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 86
 
Fshatari
03-11-2018 15:07
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
7 246
 
Duaje Siveten
01-11-2018 20:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 70
 
Duaje Siveten
01-11-2018 19:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 370
 
Mandi
27-10-2018 21:56
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
66 1,484
 
Mandi
22-10-2018 07:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
150 3,989
 
Duaje Siveten
21-10-2018 12:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
103 15,848
 
cool_shqype
19-10-2018 19:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 300
 
Mandi
15-10-2018 17:06
nga Venom Shko tek postimi i fundit
44 979
 
cool_shqype
13-10-2018 02:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 357
 
Beu_Shpata
07-10-2018 20:44
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
52 929
 
Mandi
05-10-2018 16:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 1,266
 
Mandi
05-10-2018 06:17
nga par Shko tek postimi i fundit
9 434
 
Fshatari
01-10-2018 16:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 200
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 843 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur