Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
12-11-2018 21:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
880 56,896
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
15-11-2018 22:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
288 12,104
 
Rexhina
15-11-2018 22:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
409 8,226
 
Onyx
15-11-2018 22:22
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
135 4,384
 
Mistrece
15-11-2018 21:55
nga Noe Shko tek postimi i fundit
666 13,579
Talking
SystemA
15-11-2018 21:29
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
637 8,651
 
cool_shqype
15-11-2018 21:11
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
779 14,753
 
Viking
15-11-2018 20:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
800 8,582
 
Rexhina
15-11-2018 20:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
131 1,984
 
Gi de Masha
15-11-2018 14:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
54 1,085
 
Rexhina
15-11-2018 13:53
nga Beast Shko tek postimi i fundit
246 13,847
 
Gi de Masha
15-11-2018 10:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
63 4,113
 
Ēaushi
14-11-2018 13:35
nga Lea Shko tek postimi i fundit
637 8,129
 
Gi de Masha
13-11-2018 23:51
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
59 2,505
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
13-11-2018 07:41
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
316 16,174
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,855
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,348
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,501
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,764
 
gladiola
05-11-2018 23:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
427 16,322
 
Beast
05-11-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 788
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 633 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur