• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Smilies

Image Title Text
`bam`
bam
`bam`
-bravo-
bravo
-bravo-
``chairhide``
chairhide
``chairhide``
`dance`
dance
`dance`
``Ec``
ec
``Ec``
-fershellen-
fershellen
-fershellen-
``fumato``
fumato
``fumato``
-gezuar-
gezuar
-gezuar-
-gjynaf-
gjynaf
-gjynaf-
-go-
go
-go-
``HB``
HB
``HB``
-hug-
hug
-hug-
:kafka:
Kafka
:kafka:
``kiss``
kiss
``kiss``
``love``
love
``love``
-lutem-
lutem
-lutem-
:mask:
Maska
:mask:
``naten``
naten
``naten``
-paqe-
paqe
-paqe-
-pis-
pis
-pis-
-qesh-
qesh
-qesh-
``sak``
sak
``sak``
``serenat``
serenat
``serenat``
:)
Smile
:) :-) (:
-urra-
urra
-urra-
:wub:
Wub
:wub:
;)
Wink
;)
:(
Frown
:(
:mad:
Mad
:mad: >:( :@
:confused:
Confused
:confused:
:cool:
Cool
:cool: 8-)
:p
Stick out tongue
:p :P :-p :-P
:D
Big grin
:D
:eek:
Eek!
:eek: :o
:oops:
Oops!
:oops:
:rolleyes:
Roll eyes
:rolleyes:
o_O
Er... what?
o_O O_o o.O O.o
:cautious:
Cautious
:cautious:
:censored:
Censored
:censored:
:cry:
Crying
:cry:
:love:
Love
:love:
:LOL:
Laugh
:LOL:
:ROFLMAO:
ROFL
:ROFLMAO:
:sick:
Sick
:sick:
:sleep:
Sleep
:sleep:
:sneaky:
Sneaky
:sneaky:
(y)
Thumbs up
(y)
(n)
Thumbs down
(n)
:unsure:
Unsure
:unsure:
:whistle:
Whistling
:whistle:
:coffee:
Coffee
:coffee:
:giggle:
Giggle
:giggle:
:alien:
Alien
:alien:
:devilish:
Devil
:devilish:
:geek:
Geek
:geek:
:poop:
Poop
:poop:
Top