• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #185

All (13) Like Like (8) Love Love (5)

  1. Love

   DUA

   Verba volant, scripta manent From Utopia
   • Postime
    633
   • Rezultati i reagimit
    2,738
   • Pikët
    113
  2. Like

   JAM

   La classe non è acqua
   • Postime
    1,496
   • Rezultati i reagimit
    2,251
   • Pikët
    113
  3. Like

   Asja

   Happy soul 🌷
   • Postime
    1,262
   • Rezultati i reagimit
    1,677
   • Pikët
    113
  4. Like

   Angelisa

   V.I.P
   • Postime
    18,804
   • Rezultati i reagimit
    3,097
   • Pikët
    113
  5. Like

   Pirati

   Aga i Lugines
   • Postime
    12,205
   • Rezultati i reagimit
    3,006
   • Pikët
    113
  6. Like

   Mandi

   ஜ۩۞۩ஜ From
   • Postime
    9,359
   • Rezultati i reagimit
    4,418
   • Pikët
    113
  7. Love

   Xhenet

   Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
   • Postime
    3,165
   • Rezultati i reagimit
    5,312
   • Pikët
    113
  8. Like

   Jolene

   • Postime
    18,972
   • Rezultati i reagimit
    5,460
   • Pikët
    113
  9. Like

   *ARiel*

   Tip i qetë From Planet earth
   • Postime
    8,320
   • Rezultati i reagimit
    4,296
   • Pikët
    113
  10. Love

   Rexhina

   V.I.P From Shangri-La
   • Postime
    40,704
   • Rezultati i reagimit
    11,377
   • Pikët
    113
  11. Like

   cool_shqype

   cun per s'mari From ne NYC
   • Postime
    34,335
   • Rezultati i reagimit
    6,441
   • Pikët
    113
  12. Love

   YOKO

   V.I.P
   • Postime
    26,043
   • Rezultati i reagimit
    9,559
   • Pikët
    113
  13. Love

   ana_gend

   V.I.P
   • Postime
    5,929
   • Rezultati i reagimit
    2,950
   • Pikët
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top