Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (4 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Adea
17-11-2018 02:51 Shko tek postimi i fundit
670 10,782
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
15 1,921
Ndihmoni njėri-tjetrin (4 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
309 8,945
Dashuria
Romancė / Ndjenja (6 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Noe
15-11-2018 12:58 Shko tek postimi i fundit
383 37,699
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,256
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (28 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga SystemA
17-11-2018 11:19 Shko tek postimi i fundit
1,386 27,809
Gjuha shqipe (7 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
217 12,096
Ēėshtja kombėtare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
642 14,553
Folklori Shqiptar (4 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
83 2,562
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
118 3,968
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga SystemA
17-11-2018 11:59 Shko tek postimi i fundit
144 6,386
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (3 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,101 26,482
Problematika Shqiptare (11 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga SystemA
16-11-2018 18:33 Shko tek postimi i fundit
1,030 29,288
Politika Ndėrkombėtare (6 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
17-11-2018 16:06 Shko tek postimi i fundit
713 21,698
Lajmet e ditės (14 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Llokumi
17-11-2018 02:09 Shko tek postimi i fundit
1,828 54,515
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
842 19,698
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga SystemA
12-11-2018 18:39 Shko tek postimi i fundit
123 11,125
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
09-11-2018 19:22 Shko tek postimi i fundit
106 2,831
Letėrsia shqiptare (7 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
nga Lea
16-11-2018 14:23 Shko tek postimi i fundit
394 13,071
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Elian70
16-11-2018 15:30 Shko tek postimi i fundit
274 4,331
Kinematografia (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Adea
15-11-2018 17:10 Shko tek postimi i fundit
171 8,150
Enciklopedi (2 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
150 3,039
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 139 34,441
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
222 7,621
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga Elian70
17-11-2018 14:57 Shko tek postimi i fundit
65 3,283
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 01:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,117
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga edlin
16-11-2018 15:14 Shko tek postimi i fundit
252 4,573
Ortodoks (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga pirro
27-10-2018 20:02 Shko tek postimi i fundit
113 2,938
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,270
Shkenca
Shkenca dhe jeta (6 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
15-11-2018 00:57 Shko tek postimi i fundit
401 8,306
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
371 12,776
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Marya
15-11-2018 12:55 Shko tek postimi i fundit
393 6,281
Jurisprudencė (1 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
32 687
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga SystemA
02-11-2018 21:01 Shko tek postimi i fundit
4 245
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 13:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Mjedisi (1 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga par
13-11-2018 08:56 Shko tek postimi i fundit
112 2,534
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
229 4,286
Muzika
Muzika Botėrore (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
17-11-2018 14:27 Shko tek postimi i fundit
196 11,910
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Beast
17-11-2018 15:19 Shko tek postimi i fundit
172 5,354
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (7 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Elian70
17-11-2018 08:54 Shko tek postimi i fundit
867 61,948
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,078
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 271 11,962
Arti i kuzhinės (4 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Venom
17-11-2018 11:34 Shko tek postimi i fundit
364 17,199
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,636
Sporti
Sporti shqiptar (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
229 8,037
Futbolli (4 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
14-11-2018 00:44 Shko tek postimi i fundit
237 15,710
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Beast
14-11-2018 15:44 Shko tek postimi i fundit
43 695
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Adea
14-11-2018 23:08 Shko tek postimi i fundit
37 1,054
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (3 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Elian70
15-11-2018 22:30 Shko tek postimi i fundit
1,918 12,201
Kuriozitete (4 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,024 9,824
Gjėzėtari dhe lojėra (18 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
596 174,848
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
340 12,331
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Adea
13-11-2018 02:31 Shko tek postimi i fundit
197 4,813
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga edlin
07-10-2018 15:34 Shko tek postimi i fundit
461 2,046
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Adea
13-11-2018 02:23 Shko tek postimi i fundit
89 257
Webmaster Shqiptarė (1 duke lexuar)
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
67 792
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga Poshnja
08-09-2018 21:58 Shko tek postimi i fundit
80 602
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 654 208,274
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 232 (11 anėtarėt dhe 221 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3641 (100 anėtarė dhe 3541 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3641 (100 anėtarė dhe 3541 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, Adam Kadmon, Adea, Invisible, Altudo, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Besoja, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Damastion, Dardan, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Elian70, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, Hope, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Invisible, lojrafationline, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Mesnatė, Invisible, Invisible, Invisible, murik, Invisible, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Pse_jo, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Seyfert, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Si1ri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,791, Posts: 1,015,468, Anėtarėt: 5,036, Anėtarėt aktiv: 321
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Pse_jo

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur