Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Rregullorja e forumit (2 duke lexuar)
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (5 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
06-07-2019 16:31 Shko tek postimi i fundit
682 10,970
Pėrshėndetje & urime (2 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Fshatari
22-07-2019 15:12 Shko tek postimi i fundit
11 1,815
Ndihmoni njėri-tjetrin (11 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga thirsty
21-07-2019 20:51 Shko tek postimi i fundit
330 9,311
Dashuria
Romancė / Ndjenja (25 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
398 40,752
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 292 16,809
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (39 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga drague
23-07-2019 08:46 Shko tek postimi i fundit
1,477 30,408
Gjuha shqipe (12 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
225 12,781
Ēėshtja kombėtare (18 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
728 16,198
Folklori Shqiptar (13 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
88 2,796
Trojet shqiptare (2 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga juke
14-07-2019 21:22 Shko tek postimi i fundit
123 5,020
Shqipėtarėt nėpėr botė (7 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
153 7,165
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (18 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Zana
23-07-2019 08:34 Shko tek postimi i fundit
1,252 32,005
Problematika Shqiptare (23 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
1,098 32,130
Politika Ndėrkombėtare (25 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Kurt
21-07-2019 21:58 Shko tek postimi i fundit
777 22,810
Lajmet e ditės (48 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga par
22-07-2019 13:50 Shko tek postimi i fundit
1,935 59,897
Analiza / Shkrime / Opinione (14 duke lexuar)
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
988 22,158
Votime dhe sondazhe (8 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga MiM@
22-07-2019 06:46 Shko tek postimi i fundit
127 12,732
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (3 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga ana_gend
15-07-2019 21:23 Shko tek postimi i fundit
111 3,102
Letėrsia shqiptare (7 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
414 13,981
Arti dhe Kultura Botėrore (6 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga edlin
11-07-2019 11:21 Shko tek postimi i fundit
276 4,383
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
182 8,799
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
153 3,358
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 150 35,282
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (9 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Jorina
19-07-2019 01:03 Shko tek postimi i fundit
227 7,683
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga SystemA
01-06-2019 03:48 Shko tek postimi i fundit
66 3,431
Bektashi (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Katolik (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
79 1,177
Musliman (6 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga Pirati
05-06-2019 18:21 Shko tek postimi i fundit
257 4,831
Ortodoks (3 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
24-06-2019 16:42 Shko tek postimi i fundit
118 3,028
Ungjillor (7 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
203 2,421
Shkenca
Shkenca dhe jeta (10 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga thirsty
21-07-2019 05:42 Shko tek postimi i fundit
428 9,105
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Onyx
14-07-2019 18:56 Shko tek postimi i fundit
386 13,177
Mjekėsia (8 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
414 6,756
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
41 725
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 264
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 203
Mjedisi (3 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
122 2,615
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
244 4,493
Muzika
Muzika Botėrore (8 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
23-07-2019 01:14 Shko tek postimi i fundit
215 17,825
Muzika shqiptare (9 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
180 6,632
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (27 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
911 66,395
Studentėt (2 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Moda & Estetika (2 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 279 16,349
Arti i kuzhinės (15 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Leaf
23-07-2019 01:22 Shko tek postimi i fundit
369 18,151
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 112 4,201
Sporti
Sporti shqiptar (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Angel69
14-07-2019 20:26 Shko tek postimi i fundit
235 8,527
Futbolli (6 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Venom
17-07-2019 13:52 Shko tek postimi i fundit
242 16,547
Sporti nėpėr botė (2 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
16-06-2019 23:39 Shko tek postimi i fundit
47 767
Sportet amatoriale (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Viking
12-06-2019 12:00 Shko tek postimi i fundit
39 1,095
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (11 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
1,924 12,460
Kuriozitete (11 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,042 10,510
Gjėzėtari dhe lojėra (54 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Zana
23-07-2019 07:53 Shko tek postimi i fundit
677 215,166
Zona Humoristike (8 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
19-07-2019 08:33 Shko tek postimi i fundit
355 13,522
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Regina
17-07-2019 13:20 Shko tek postimi i fundit
207 5,129
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
06-07-2019 19:26 Shko tek postimi i fundit
477 2,232
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
21-04-2019 17:16 Shko tek postimi i fundit
90 259
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
71 801
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 605
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 706 236,147
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 589 (17 anėtarėt dhe 572 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1018 (112 anėtarė dhe 906 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1018 (112 anėtarė dhe 906 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Ajnej, Invisible, AlbEagle, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, Invisible, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, dankmemer69, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, flkdzzzor, Fshatari, Invisible, Invisible, Hope, Ice, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, murik, Musachia, Invisible, Noellag, Invisible, Onyx, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Prishtinasi, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Robbery, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Seyfert, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Til, Invisible, Ujku_shijakut, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,042, Posts: 1,143,338, Anėtarėt: 5,254, Anėtarėt aktiv: 295
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, flkdzzzor

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur