Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (1 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
684 11,058
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
18 2,442
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga ErvinSh
20-09-2019 07:44 Shko tek postimi i fundit
333 9,667
Dashuria
Romancė / Ndjenja (6 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
408 42,596
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 293 17,167
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (13 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
23-09-2019 19:28 Shko tek postimi i fundit
1,493 30,858
Gjuha shqipe (3 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
226 12,926
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
733 16,315
Folklori Shqiptar (3 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
88 2,815
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga SystemA
18-09-2019 03:01 Shko tek postimi i fundit
124 5,037
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga SystemA
22-09-2019 10:10 Shko tek postimi i fundit
156 7,270
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (2 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Llapi
23-09-2019 17:05 Shko tek postimi i fundit
1,273 32,758
Problematika Shqiptare (3 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Edvin83
23-09-2019 17:39 Shko tek postimi i fundit
1,116 32,939
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
788 23,097
Lajmet e ditės (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,957 61,482
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
1,019 22,871
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Llapi
20-09-2019 16:29 Shko tek postimi i fundit
127 12,993
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
22-09-2019 16:37 Shko tek postimi i fundit
111 3,169
Letėrsia shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
23-09-2019 16:49 Shko tek postimi i fundit
416 14,090
Arti dhe Kultura Botėrore (5 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
279 4,592
Kinematografia (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
186 8,943
Enciklopedi (3 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
154 3,364
Arti Fotografik (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 152 36,057
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga SystemA
10-09-2019 13:44 Shko tek postimi i fundit
227 7,705
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga Kasėmi
03-09-2019 15:58 Shko tek postimi i fundit
66 3,445
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
80 1,186
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
258 4,880
Ortodoks (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
121 3,033
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
203 2,421
Shkenca
Shkenca dhe jeta (4 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
430 9,254
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
23-09-2019 12:09 Shko tek postimi i fundit
394 13,393
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Persona
18-09-2019 18:03 Shko tek postimi i fundit
419 6,832
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
15-08-2019 14:12 Shko tek postimi i fundit
43 728
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 264
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 205
Mjedisi (3 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
125 2,631
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Rex
23-09-2019 18:58 Shko tek postimi i fundit
244 4,502
Muzika
Muzika Botėrore (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Rex
23-09-2019 19:48 Shko tek postimi i fundit
223 19,796
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Jeta
23-09-2019 09:01 Shko tek postimi i fundit
180 6,827
Tė ndryshme
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Jetmira
23-09-2019 16:53 Shko tek postimi i fundit
923 67,758
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 275 13,016
Arti i kuzhinės (1 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
370 18,788
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 112 4,307
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
23-09-2019 19:35 Shko tek postimi i fundit
235 9,188
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Angel69
23-09-2019 14:16 Shko tek postimi i fundit
243 16,665
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga SystemA
22-09-2019 07:34 Shko tek postimi i fundit
48 811
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Oqeani
19-09-2019 22:26 Shko tek postimi i fundit
39 1,145
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (4 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
20-09-2019 09:43 Shko tek postimi i fundit
1,923 12,513
Kuriozitete (3 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,043 10,660
Gjėzėtari dhe lojėra (26 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
694 224,805
Zona Humoristike (2 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Ice
21-09-2019 04:46 Shko tek postimi i fundit
357 13,643
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Guest88
23-09-2019 15:48 Shko tek postimi i fundit
210 5,236
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rudolf89
22-09-2019 12:02 Shko tek postimi i fundit
480 2,373
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
21-04-2019 17:16 Shko tek postimi i fundit
90 259
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
71 801
Shkarkime (1 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 609
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 723 246,260
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 279 (34 anėtarėt dhe 245 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 3770 (112 anėtarė dhe 3658 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 3770 (112 anėtarė dhe 3658 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, bojana, busavata, Invisible, BvizioN, Invisible, Invisible, Invisible, dallas, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Fshatari, gesti_7, Invisible, Invisible, Invisible, Ice, Invisible, Jeta, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kasėmi, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, luleshtrydhe, Mandi, Invisible, Invisible, mendibah@gmail.com, Mesnatė, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Njazi, Invisible, Nova_Design, Invisible, Onyx, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pjer Thomas, Prishtinasi, Invisible, Prudence, Invisible, racyme, Invisible, Invisible, Regjep hirgjs, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Zana
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,384, Posts: 1,178,455, Anėtarėt: 5,301, Anėtarėt aktiv: 284
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Regjep hirgjs

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur