Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rinaldo
05-05-2019 18:05 Shko tek postimi i fundit
681 10,941
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Leaf
25-05-2019 12:43 Shko tek postimi i fundit
12 1,620
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga Adea
22-05-2019 22:34 Shko tek postimi i fundit
321 8,879
Dashuria
Romancė / Ndjenja (5 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Kurt
25-05-2019 07:21 Shko tek postimi i fundit
396 40,129
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 286 15,868
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (13 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Rrjeti
25-05-2019 10:04 Shko tek postimi i fundit
1,461 29,659
Gjuha shqipe (2 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
224 12,750
Ēėshtja kombėtare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga Zana
23-05-2019 13:11 Shko tek postimi i fundit
714 15,911
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
87 2,767
Trojet shqiptare (2 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
121 4,027
Shqipėtarėt nėpėr botė (4 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga SystemA
21-05-2019 09:53 Shko tek postimi i fundit
151 7,059
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (15 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,237 30,731
Problematika Shqiptare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Pirati
25-05-2019 12:04 Shko tek postimi i fundit
1,084 31,680
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
762 22,499
Lajmet e ditės (13 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Zana
25-05-2019 11:32 Shko tek postimi i fundit
1,918 57,125
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Pirati
24-05-2019 17:45 Shko tek postimi i fundit
956 21,603
Votime dhe sondazhe (4 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga par
22-05-2019 05:24 Shko tek postimi i fundit
126 12,656
Arti dhe Kultura
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
24-05-2019 18:10 Shko tek postimi i fundit
111 3,042
Letėrsia shqiptare (8 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
25-05-2019 05:56 Shko tek postimi i fundit
410 13,845
Arti dhe Kultura Botėrore (2 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Mistrece
15-05-2019 13:06 Shko tek postimi i fundit
276 4,378
Kinematografia (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Rex
22-05-2019 23:15 Shko tek postimi i fundit
181 8,687
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,326
Arti Fotografik (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 146 33,734
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Baily
22-05-2019 00:56 Shko tek postimi i fundit
226 7,676
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
66 3,429
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
nga Rex
06-05-2019 21:00 Shko tek postimi i fundit
78 1,175
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
255 4,795
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga GJIKSANA
11-05-2019 17:30 Shko tek postimi i fundit
116 3,011
Ungjillor (2 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
25-05-2019 12:29 Shko tek postimi i fundit
201 2,288
Shkenca
Shkenca dhe jeta (4 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
424 8,885
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Adea
14-05-2019 01:18 Shko tek postimi i fundit
379 12,929
Mjekėsia (2 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
409 6,601
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
40 724
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
25-04-2019 14:48 Shko tek postimi i fundit
5 261
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
11 184
Mjedisi (3 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
117 2,581
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Rex
16-05-2019 21:13 Shko tek postimi i fundit
240 4,449
Muzika
Muzika Botėrore (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Lea
25-05-2019 13:06 Shko tek postimi i fundit
208 15,726
Muzika shqiptare (3 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga edlin
21-05-2019 07:29 Shko tek postimi i fundit
179 6,283
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (12 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Kurt
25-05-2019 12:56 Shko tek postimi i fundit
903 65,513
Studentėt (2 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,082
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 276 14,560
Arti i kuzhinės (1 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
368 17,889
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 110 4,047
Sporti
Sporti shqiptar (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Angel69
25-05-2019 12:42 Shko tek postimi i fundit
230 8,360
Futbolli (5 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
24-05-2019 20:09 Shko tek postimi i fundit
239 16,334
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga SystemA
24-05-2019 22:08 Shko tek postimi i fundit
47 739
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga ana_gend
24-05-2019 07:48 Shko tek postimi i fundit
39 1,091
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (6 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga magnus
24-05-2019 01:44 Shko tek postimi i fundit
1,922 12,458
Kuriozitete (3 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,039 10,424
Gjėzėtari dhe lojėra (29 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga SystemA
25-05-2019 13:09 Shko tek postimi i fundit
654 200,592
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga SystemA
24-05-2019 11:06 Shko tek postimi i fundit
352 13,402
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga magnus
25-05-2019 00:55 Shko tek postimi i fundit
201 4,885
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
475 2,211
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
21-04-2019 17:16 Shko tek postimi i fundit
90 259
Webmaster Shqiptarė (1 duke lexuar)
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
70 800
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 605
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 696 234,638
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 235 (32 anėtarėt dhe 203 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6602 (116 anėtarė dhe 6486 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6602 (116 anėtarė dhe 6486 vizitorė)
Invisible, Invisible, Adea, Agim Metbala, Invisible, Alessandro Cagliostro, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, boom, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Dahlin, Damastion, Demokrati, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Eleonore, Invisible, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Fshatari, gesti_7, Invisible, Golden_Boy, Gon!, Invisible, Invisible, Invisible, jarigas, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Marsel, Invisible, Meri, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Njazi, Noellag, Nova_Design, Invisible, Invisible, Oqeani, oslfktzmsr, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Prishtinasi, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Rinaldo, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Shakespeare, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, surnamename, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,880, Posts: 1,112,340, Anėtarėt: 5,217, Anėtarėt aktiv: 295
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Noellag

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur