Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (5 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rex
05-10-2019 20:37 Shko tek postimi i fundit
685 11,062
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
14 2,444
Ndihmoni njėri-tjetrin (5 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga SystemA
21-10-2019 23:11 Shko tek postimi i fundit
334 9,713
Dashuria
Romancė / Ndjenja (6 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
408 43,013
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 293 17,327
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (11 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga SystemA
22-10-2019 18:15 Shko tek postimi i fundit
1,507 31,510
Gjuha shqipe (6 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
226 12,939
Ēėshtja kombėtare (3 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
735 16,388
Folklori Shqiptar (4 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
88 2,839
Trojet shqiptare (3 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga Esther
20-10-2019 13:40 Shko tek postimi i fundit
124 5,039
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
157 7,410
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (7 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Socio
22-10-2019 18:39 Shko tek postimi i fundit
1,289 33,929
Problematika Shqiptare (11 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Smokkie
22-10-2019 18:52 Shko tek postimi i fundit
1,128 33,187
Politika Ndėrkombėtare (9 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga SystemA
20-10-2019 09:22 Shko tek postimi i fundit
793 23,208
Lajmet e ditės (14 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,971 61,886
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga ZET
21-10-2019 23:29 Shko tek postimi i fundit
1,029 23,053
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Fshatari
06-10-2019 08:51 Shko tek postimi i fundit
128 13,143
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
20-10-2019 19:07 Shko tek postimi i fundit
111 3,243
Letėrsia shqiptare (17 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
22-10-2019 17:13 Shko tek postimi i fundit
417 14,135
Arti dhe Kultura Botėrore (1 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga doganieri
22-10-2019 00:43 Shko tek postimi i fundit
280 4,700
Kinematografia (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
187 8,989
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
154 3,364
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 153 36,708
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Ajnej
11-10-2019 01:56 Shko tek postimi i fundit
228 7,708
Agnosticist & Ateist (3 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
26-09-2019 07:59 Shko tek postimi i fundit
66 3,446
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Katolik (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
80 1,186
Musliman (4 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
258 4,880
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
121 3,034
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
203 2,421
Shkenca
Shkenca dhe jeta (5 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
433 9,359
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Rrjeti
19-10-2019 01:24 Shko tek postimi i fundit
400 13,650
Mjekėsia (6 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
422 6,910
Jurisprudencė (1 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
15-08-2019 14:12 Shko tek postimi i fundit
43 728
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 269
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 205
Mjedisi (5 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga SystemA
22-10-2019 07:32 Shko tek postimi i fundit
125 2,636
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
244 4,503
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga B.E.V
22-10-2019 18:52 Shko tek postimi i fundit
223 20,610
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
180 6,903
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (12 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
22-10-2019 18:16 Shko tek postimi i fundit
928 68,338
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 277 13,762
Arti i kuzhinės (5 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
370 19,077
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 112 4,376
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
238 9,439
Futbolli (3 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
22-10-2019 18:56 Shko tek postimi i fundit
244 16,733
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
15-10-2019 19:43 Shko tek postimi i fundit
48 817
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga ricky_ch
16-10-2019 15:48 Shko tek postimi i fundit
39 1,180
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (9 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
1,925 12,589
Kuriozitete (5 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,045 10,731
Gjėzėtari dhe lojėra (39 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
698 227,193
Zona Humoristike (5 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Marya
22-10-2019 11:04 Shko tek postimi i fundit
358 14,041
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (2 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
210 5,243
Bota e Kompjuterit
Informatika (4 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
05-10-2019 15:26 Shko tek postimi i fundit
480 2,374
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga doganieri
05-10-2019 20:47 Shko tek postimi i fundit
90 267
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga Mandi
16-10-2019 15:08 Shko tek postimi i fundit
73 803
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 610
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 733 250,537
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 337 (23 anėtarėt dhe 314 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1662 (107 anėtarė dhe 1555 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1662 (107 anėtarė dhe 1555 vizitorė)
Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Anadrobaj, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, Bogota, bojana, Invisible, busavata, Invisible, BvizioN, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, dallas, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, ErvinSh, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, H2SO4, Invisible, Invisible, Hope, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, kreksi, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, lojrafationline, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Xhenet, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,516, Posts: 1,194,104, Anėtarėt: 5,316, Anėtarėt aktiv: 299
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Anadrobaj

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur