Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (1 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Lina
20-04-2019 11:10 Shko tek postimi i fundit
680 10,933
Pėrshėndetje & urime (3 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Akrepi
21-04-2019 14:28 Shko tek postimi i fundit
11 1,856
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga Adea
20-04-2019 16:36 Shko tek postimi i fundit
318 8,831
Dashuria
Romancė / Ndjenja (5 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Kurt
20-04-2019 15:26 Shko tek postimi i fundit
393 39,924
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,158
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (5 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Pirati
21-04-2019 00:35 Shko tek postimi i fundit
1,455 29,575
Gjuha shqipe (3 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
224 12,608
Ēėshtja kombėtare (1 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
697 15,683
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
87 2,749
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga SystemA
30-03-2019 05:11 Shko tek postimi i fundit
119 3,987
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
17-04-2019 12:36 Shko tek postimi i fundit
151 7,038
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (3 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,210 29,916
Problematika Shqiptare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Kurt
21-04-2019 13:59 Shko tek postimi i fundit
1,074 31,061
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
748 22,181
Lajmet e ditės (8 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,892 56,319
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
930 21,015
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Pirati
31-03-2019 16:19 Shko tek postimi i fundit
126 12,424
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
07-04-2019 19:13 Shko tek postimi i fundit
110 2,933
Letėrsia shqiptare (5 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
20-04-2019 18:10 Shko tek postimi i fundit
408 13,766
Arti dhe Kultura Botėrore (4 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
276 4,372
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
179 8,447
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,326
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 145 35,605
Bota Shpirtėrore
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Sevda
13-04-2019 22:55 Shko tek postimi i fundit
224 7,667
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
66 3,331
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Katolik (4 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
nga Oqeani
21-04-2019 14:25 Shko tek postimi i fundit
76 1,165
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
252 4,605
Ortodoks (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
115 2,985
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,274
Shkenca
Shkenca dhe jeta (1 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Angel69
20-04-2019 18:37 Shko tek postimi i fundit
418 8,653
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Sergente
18-04-2019 17:06 Shko tek postimi i fundit
378 12,924
Mjekėsia (2 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
21-04-2019 14:25 Shko tek postimi i fundit
403 6,505
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
40 724
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
01-04-2019 14:35 Shko tek postimi i fundit
5 257
Infrastruktura (2 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
11 184
Mjedisi (2 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Mandi
05-03-2019 16:42 Shko tek postimi i fundit
116 2,577
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Onyx
01-04-2019 09:15 Shko tek postimi i fundit
236 4,317
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
21-04-2019 14:09 Shko tek postimi i fundit
205 14,193
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
179 6,067
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
21-04-2019 10:55 Shko tek postimi i fundit
892 64,011
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,080
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 275 13,284
Arti i kuzhinės (3 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
367 17,720
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 109 3,963
Sporti
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Angel69
19-04-2019 15:55 Shko tek postimi i fundit
227 8,329
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga B.E.V
20-04-2019 18:53 Shko tek postimi i fundit
238 16,120
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Fshatari
15-04-2019 16:36 Shko tek postimi i fundit
44 718
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
39 1,076
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (3 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga SystemA
15-04-2019 22:50 Shko tek postimi i fundit
1,921 12,315
Kuriozitete (5 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,035 10,348
Gjėzėtari dhe lojėra (13 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
643 193,303
Zona Humoristike (1 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
347 13,300
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
202 4,859
Bota e Kompjuterit
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
474 2,154
Arti Programimit (2 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Baki
22-03-2019 08:05 Shko tek postimi i fundit
89 258
Webmaster Shqiptarė (1 duke lexuar)
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
70 797
Shkarkime (1 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
28-11-2018 08:59 Shko tek postimi i fundit
81 604
Arkivi
Arkivi i Forumit (1 duke lexuar)
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 693 231,728
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 150 (18 anėtarėt dhe 132 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6380 (108 anėtarė dhe 6272 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6380 (108 anėtarė dhe 6272 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, Adea, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Dahlin, Dasius, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Earth, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Erdhi Dimri, Fshatari, Invisible, gladiola, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, kreksi, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Lina, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Invisible, Mesnatė, Metarch, Invisible, Invisible, MrCool, Invisible, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Prishtinasi, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shahidrussel, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,590, Posts: 1,088,965, Anėtarėt: 5,198, Anėtarėt aktiv: 324
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Shahidrussel

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur