Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Njazi
15-01-2019 11:27 Shko tek postimi i fundit
673 10,840
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga MiM@
19-01-2019 21:07 Shko tek postimi i fundit
14 2,106
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga drague
20-01-2019 13:58 Shko tek postimi i fundit
312 8,726
Dashuria
Romancė / Ndjenja (9 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
19-01-2019 18:15 Shko tek postimi i fundit
389 39,172
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,307
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (12 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Gon!
20-01-2019 21:52 Shko tek postimi i fundit
1,416 28,706
Gjuha shqipe (6 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga murik
18-01-2019 04:07 Shko tek postimi i fundit
221 12,361
Ēėshtja kombėtare (2 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga murik
19-01-2019 01:11 Shko tek postimi i fundit
666 15,321
Folklori Shqiptar (2 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Mandi
20-01-2019 00:17 Shko tek postimi i fundit
86 2,692
Trojet shqiptare (2 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga Hope
18-12-2018 21:59 Shko tek postimi i fundit
119 3,976
Shqipėtarėt nėpėr botė (2 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga edlin
16-01-2019 14:32 Shko tek postimi i fundit
148 6,862
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (5 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,156 28,081
Problematika Shqiptare (5 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga par
19-01-2019 21:01 Shko tek postimi i fundit
1,048 30,389
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Performer
15-01-2019 12:49 Shko tek postimi i fundit
726 21,901
Lajmet e ditės (13 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga AAO
20-01-2019 14:50 Shko tek postimi i fundit
1,859 55,220
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
870 20,144
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Mandi
30-12-2018 20:40 Shko tek postimi i fundit
125 12,259
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
19-01-2019 20:24 Shko tek postimi i fundit
107 2,891
Letėrsia shqiptare (3 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
nga Ēaushi
20-01-2019 22:03 Shko tek postimi i fundit
400 13,390
Arti dhe Kultura Botėrore (1 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Kurt
18-01-2019 06:05 Shko tek postimi i fundit
276 4,357
Kinematografia (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
174 8,324
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
151 3,059
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 140 35,242
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
223 7,647
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga SystemA
06-01-2019 15:29 Shko tek postimi i fundit
65 3,288
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 01:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
75 1,135
Musliman (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
252 4,582
Ortodoks (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga murik
16-01-2019 06:52 Shko tek postimi i fundit
114 2,949
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,274
Shkenca
Shkenca dhe jeta (2 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
410 8,544
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
372 12,873
Mjekėsia (8 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Akrepi
14-01-2019 21:50 Shko tek postimi i fundit
397 6,359
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
38 719
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga Elian70
28-11-2018 09:21 Shko tek postimi i fundit
4 247
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 13:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Mjedisi (1 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga murik
15-01-2019 05:45 Shko tek postimi i fundit
114 2,568
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
232 4,299
Muzika
Muzika Botėrore (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Pirati
20-01-2019 20:06 Shko tek postimi i fundit
198 12,461
Muzika shqiptare (3 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Si Bora
20-01-2019 12:46 Shko tek postimi i fundit
174 5,760
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Beaute
20-01-2019 22:16 Shko tek postimi i fundit
874 62,848
Studentėt (1 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,078
Moda & Estetika (2 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 276 14,799
Arti i kuzhinės (5 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Rexhina
20-01-2019 21:49 Shko tek postimi i fundit
366 17,470
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,777
Sporti
Sporti shqiptar (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
224 8,270
Futbolli (3 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Venom
20-01-2019 16:47 Shko tek postimi i fundit
237 15,975
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga AAO
20-01-2019 16:32 Shko tek postimi i fundit
43 717
Sportet amatoriale (2 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Gon!
17-01-2019 17:09 Shko tek postimi i fundit
38 1,064
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (4 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
1,920 12,249
Kuriozitete (1 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,032 10,313
Gjėzėtari dhe lojėra (29 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga WALCHIRIA
20-01-2019 23:17 Shko tek postimi i fundit
627 188,438
Zona Humoristike (4 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Puhiza
17-01-2019 05:11 Shko tek postimi i fundit
343 13,093
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (3 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
200 4,841
Bota e Kompjuterit
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
13-01-2019 21:07 Shko tek postimi i fundit
462 2,049
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Adea
13-11-2018 02:23 Shko tek postimi i fundit
89 257
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga mevlans
05-01-2019 23:09 Shko tek postimi i fundit
69 796
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
28-11-2018 09:59 Shko tek postimi i fundit
81 604
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 668 214,086
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 209 (15 anėtarėt dhe 194 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4374 (102 anėtarė dhe 4272 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4374 (102 anėtarė dhe 4272 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, busavata, Caraca, Invisible, Invisible, COB, Damastion, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Earth, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, gladiola, Gon!, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Kovaci1, Kurt, Invisible, legjenda, lenci, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Mesnatė, Miiqtel_M7, Invisible, Invisible, Invisible, netflix, Invisible, niti, Njazi, Noe, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Invisible, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Renato, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ViRtual_X, Invisible, xyz, Invisible, Invisible, _MALSORI_, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,095, Posts: 1,052,148, Anėtarėt: 5,104, Anėtarėt aktiv: 334
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Kovaci1

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur