Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (4 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rinaldo
05-05-2019 18:05 Shko tek postimi i fundit
681 10,941
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga drague
18-05-2019 21:18 Shko tek postimi i fundit
12 1,478
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga SystemA
18-05-2019 23:38 Shko tek postimi i fundit
320 8,868
Dashuria
Romancė / Ndjenja (7 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
16-05-2019 13:47 Shko tek postimi i fundit
396 40,117
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 287 16,434
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (4 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
19-05-2019 00:19 Shko tek postimi i fundit
1,461 29,651
Gjuha shqipe (5 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga Rex
15-05-2019 19:33 Shko tek postimi i fundit
225 12,745
Ēėshtja kombėtare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
712 15,970
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
87 2,767
Trojet shqiptare (2 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga AAO
18-05-2019 19:47 Shko tek postimi i fundit
121 4,020
Shqipėtarėt nėpėr botė (3 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Adea
17-05-2019 14:46 Shko tek postimi i fundit
151 7,060
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (7 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,234 30,644
Problematika Shqiptare (7 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
1,081 31,526
Politika Ndėrkombėtare (5 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
760 22,450
Lajmet e ditės (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Pirati
18-05-2019 15:12 Shko tek postimi i fundit
1,914 56,862
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
948 21,188
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
126 12,652
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
17-05-2019 17:34 Shko tek postimi i fundit
110 2,939
Letėrsia shqiptare (4 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
18-05-2019 17:06 Shko tek postimi i fundit
409 13,824
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Mistrece
15-05-2019 13:06 Shko tek postimi i fundit
276 4,378
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Rex
17-05-2019 21:42 Shko tek postimi i fundit
181 8,671
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,326
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 145 34,417
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Mandi
09-05-2019 21:52 Shko tek postimi i fundit
226 7,674
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
66 3,359
Bektashi (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
nga Rex
06-05-2019 21:00 Shko tek postimi i fundit
78 1,175
Musliman (4 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga thirsty
11-05-2019 15:16 Shko tek postimi i fundit
255 4,754
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga GJIKSANA
11-05-2019 17:30 Shko tek postimi i fundit
116 3,011
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga magnus
17-05-2019 23:57 Shko tek postimi i fundit
201 2,281
Shkenca
Shkenca dhe jeta (5 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
423 8,842
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Adea
14-05-2019 01:18 Shko tek postimi i fundit
379 12,929
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Eleonore
03-05-2019 13:53 Shko tek postimi i fundit
407 6,596
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
40 724
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
25-04-2019 14:48 Shko tek postimi i fundit
5 261
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
11 184
Mjedisi (2 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Adea
28-04-2019 07:05 Shko tek postimi i fundit
116 2,578
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Rex
16-05-2019 21:13 Shko tek postimi i fundit
240 4,449
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Fshatari
19-05-2019 01:25 Shko tek postimi i fundit
207 15,373
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
19-05-2019 00:48 Shko tek postimi i fundit
179 6,270
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (10 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
18-05-2019 18:16 Shko tek postimi i fundit
902 65,278
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,080
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 276 14,379
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
368 17,812
Kėndi i vogėlushve (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 110 4,047
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Leaf
18-05-2019 15:48 Shko tek postimi i fundit
229 8,352
Futbolli (7 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Venom
18-05-2019 16:42 Shko tek postimi i fundit
239 16,315
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Adea
12-05-2019 01:27 Shko tek postimi i fundit
46 726
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Adea
07-05-2019 00:28 Shko tek postimi i fundit
39 1,088
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (8 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga thirsty
17-05-2019 18:36 Shko tek postimi i fundit
1,922 12,436
Kuriozitete (2 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Zana
18-05-2019 07:05 Shko tek postimi i fundit
1,037 10,407
Gjėzėtari dhe lojėra (26 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga drague
19-05-2019 05:23 Shko tek postimi i fundit
653 198,678
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
11-05-2019 06:38 Shko tek postimi i fundit
350 13,334
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (2 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Rex
08-05-2019 20:29 Shko tek postimi i fundit
201 4,860
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
475 2,188
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
21-04-2019 17:16 Shko tek postimi i fundit
90 259
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
69 797
Shkarkime (2 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 605
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 695 233,643
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 206 (6 anėtarėt dhe 200 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6015 (117 anėtarė dhe 5898 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 6015 (117 anėtarė dhe 5898 vizitorė)
Invisible, Invisible, Adea, Agim Metbala, Invisible, ajzberg, Invisible, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Dahlin, Demokrati, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Fshatari, Invisible, gjevor, Gon!, Invisible, H_ola, Ichaelroger, Invisible, Invisible, itl, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, manuelkoliqi, Invisible, mendibah@gmail.com, Invisible, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Nova_Design, Invisible, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, pirro, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Rinaldo, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Seyfert, Shakespeare, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, zedikfjg, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,828, Posts: 1,107,414, Anėtarėt: 5,213, Anėtarėt aktiv: 297
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Ichaelroger

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur