Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (3 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rinaldo
05-05-2019 18:05 Shko tek postimi i fundit
681 10,941
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
16 1,972
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga SystemA
16-06-2019 10:22 Shko tek postimi i fundit
323 8,905
Dashuria
Romancė / Ndjenja (10 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
16-06-2019 21:12 Shko tek postimi i fundit
396 40,335
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 288 16,337
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (7 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Mano
17-06-2019 16:47 Shko tek postimi i fundit
1,467 29,879
Gjuha shqipe (3 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga Mandi
09-06-2019 09:08 Shko tek postimi i fundit
225 12,758
Ēėshtja kombėtare (7 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
722 16,068
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
88 2,783
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga Mano
15-06-2019 17:17 Shko tek postimi i fundit
121 4,031
Shqipėtarėt nėpėr botė (3 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Linda
15-06-2019 20:14 Shko tek postimi i fundit
152 7,075
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (10 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga AAO
17-06-2019 20:38 Shko tek postimi i fundit
1,249 31,354
Problematika Shqiptare (10 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
16-06-2019 21:11 Shko tek postimi i fundit
1,089 31,952
Politika Ndėrkombėtare (7 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
765 22,632
Lajmet e ditės (14 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Rex
17-06-2019 19:37 Shko tek postimi i fundit
1,928 57,800
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Morenita
17-06-2019 18:30 Shko tek postimi i fundit
974 21,902
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
127 12,657
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga ana_gend
16-06-2019 15:48 Shko tek postimi i fundit
111 3,082
Letėrsia shqiptare (5 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
17-06-2019 17:21 Shko tek postimi i fundit
411 13,901
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga SystemA
15-06-2019 15:25 Shko tek postimi i fundit
276 4,381
Kinematografia (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Rex
16-06-2019 22:36 Shko tek postimi i fundit
181 8,720
Enciklopedi (3 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,339
Arti Fotografik (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 148 34,244
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga SystemA
08-06-2019 20:40 Shko tek postimi i fundit
227 7,678
Agnosticist & Ateist (2 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga SystemA
01-06-2019 03:48 Shko tek postimi i fundit
66 3,431
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
79 1,177
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga Pirati
05-06-2019 18:21 Shko tek postimi i fundit
257 4,831
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
117 3,019
Ungjillor (2 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
17-06-2019 19:52 Shko tek postimi i fundit
203 2,416
Shkenca
Shkenca dhe jeta (5 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Beaute
17-06-2019 16:28 Shko tek postimi i fundit
427 8,961
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
379 12,982
Mjekėsia (4 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
409 6,601
Jurisprudencė (1 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
40 724
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 264
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
11 184
Mjedisi (6 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
118 2,602
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
241 4,451
Muzika
Muzika Botėrore (8 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga lenci
17-06-2019 17:44 Shko tek postimi i fundit
211 16,663
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
180 6,491
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (13 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Performer
17-06-2019 18:53 Shko tek postimi i fundit
904 65,814
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 276 15,086
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Zana
17-06-2019 07:51 Shko tek postimi i fundit
368 17,953
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 110 4,100
Sporti
Sporti shqiptar (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
233 8,471
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
16-06-2019 17:52 Shko tek postimi i fundit
239 16,461
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
16-06-2019 23:39 Shko tek postimi i fundit
47 767
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Viking
12-06-2019 12:00 Shko tek postimi i fundit
39 1,095
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (11 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Fshatari
07-06-2019 13:12 Shko tek postimi i fundit
1,923 12,459
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Mandi
16-06-2019 00:28 Shko tek postimi i fundit
1,040 10,451
Gjėzėtari dhe lojėra (19 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
17-06-2019 20:41 Shko tek postimi i fundit
663 205,880
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga edlin
17-06-2019 19:53 Shko tek postimi i fundit
353 13,464
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Viking
02-06-2019 15:12 Shko tek postimi i fundit
203 5,021
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga drague
07-06-2019 14:08 Shko tek postimi i fundit
477 2,224
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
21-04-2019 17:16 Shko tek postimi i fundit
90 259
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
70 800
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 605
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 697 234,710
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 253 (23 anėtarėt dhe 230 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 9272 (105 anėtarė dhe 9167 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 9272 (105 anėtarė dhe 9167 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Besoja, Invisible, Invisible, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Fshatari, Invisible, Golden_Boy, Invisible, Invisible, H_ola, ilirifcb, Invisible, juke, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Marsel, Invisible, Meri, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Njazi, Noellag, Invisible, Onyx, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Rosasdrost, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,024, Posts: 1,126,042, Anėtarėt: 5,229, Anėtarėt aktiv: 282
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Rosasdrost

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur