Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (2 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rex
05-10-2019 20:37 Shko tek postimi i fundit
685 11,062
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
14 2,433
Ndihmoni njėri-tjetrin (6 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga *ARiel*
16-10-2019 06:24 Shko tek postimi i fundit
334 9,702
Dashuria
Romancė / Ndjenja (8 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga doganieri
20-10-2019 00:25 Shko tek postimi i fundit
408 43,003
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 293 17,327
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (7 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Rrjeti
19-10-2019 12:33 Shko tek postimi i fundit
1,505 31,497
Gjuha shqipe (1 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
226 12,932
Ēėshtja kombėtare (8 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
734 16,365
Folklori Shqiptar (2 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Dredhza
19-10-2019 13:25 Shko tek postimi i fundit
88 2,838
Trojet shqiptare (2 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga ZET
08-10-2019 22:52 Shko tek postimi i fundit
124 5,038
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
157 7,410
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (5 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Socio
19-10-2019 23:18 Shko tek postimi i fundit
1,288 33,875
Problematika Shqiptare (7 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Pirati
19-10-2019 22:15 Shko tek postimi i fundit
1,126 33,162
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Pirati
18-10-2019 12:26 Shko tek postimi i fundit
793 23,204
Lajmet e ditės (12 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Socio
19-10-2019 21:53 Shko tek postimi i fundit
1,970 61,869
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
1,028 23,000
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Fshatari
06-10-2019 08:51 Shko tek postimi i fundit
128 13,143
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga ana_gend
15-10-2019 14:28 Shko tek postimi i fundit
111 3,241
Letėrsia shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
19-10-2019 17:28 Shko tek postimi i fundit
417 14,132
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
280 4,694
Kinematografia (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
187 8,989
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
154 3,364
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 153 36,594
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Ajnej
11-10-2019 01:56 Shko tek postimi i fundit
228 7,708
Agnosticist & Ateist (3 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
26-09-2019 07:59 Shko tek postimi i fundit
66 3,446
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
80 1,186
Musliman (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
258 4,880
Ortodoks (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
121 3,033
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
203 2,421
Shkenca
Shkenca dhe jeta (4 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga edlin
16-10-2019 18:49 Shko tek postimi i fundit
432 9,350
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Rrjeti
19-10-2019 01:24 Shko tek postimi i fundit
400 13,650
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
421 6,909
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
15-08-2019 14:12 Shko tek postimi i fundit
43 728
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 269
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 205
Mjedisi (2 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga H2SO4
28-09-2019 15:24 Shko tek postimi i fundit
125 2,635
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
244 4,503
Muzika
Muzika Botėrore (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
223 20,554
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga par
19-10-2019 06:06 Shko tek postimi i fundit
180 6,890
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (8 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga doganieri
20-10-2019 00:23 Shko tek postimi i fundit
928 68,302
Studentėt (1 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Moda & Estetika (2 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 277 13,727
Arti i kuzhinės (4 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Zana
19-10-2019 21:35 Shko tek postimi i fundit
370 19,070
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 112 4,372
Sporti
Sporti shqiptar (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
238 9,439
Futbolli (4 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
12-10-2019 14:11 Shko tek postimi i fundit
244 16,731
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
15-10-2019 19:43 Shko tek postimi i fundit
48 817
Sportet amatoriale (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga ricky_ch
16-10-2019 15:48 Shko tek postimi i fundit
39 1,180
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (11 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga *ARiel*
16-10-2019 06:33 Shko tek postimi i fundit
1,925 12,588
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,045 10,731
Gjėzėtari dhe lojėra (14 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga doganieri
19-10-2019 23:34 Shko tek postimi i fundit
697 227,661
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Rexhina
19-10-2019 22:33 Shko tek postimi i fundit
358 14,023
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (3 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
210 5,243
Bota e Kompjuterit
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
05-10-2019 15:26 Shko tek postimi i fundit
480 2,374
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga doganieri
05-10-2019 20:47 Shko tek postimi i fundit
90 267
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga Mandi
16-10-2019 15:08 Shko tek postimi i fundit
73 803
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 610
Arkivi
Arkivi i Forumit (1 duke lexuar)
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 732 249,537
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 226 (4 anėtarėt dhe 222 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1877 (107 anėtarė dhe 1770 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1877 (107 anėtarė dhe 1770 vizitorė)
Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, ana_gend, Invisible, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, BART, Invisible, Invisible, Invisible, Bogota, bojana, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, dallas, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, ErvinSh, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Jeta, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, luleshtrydhe, Mandi, Invisible, Invisible, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Njazi, Invisible, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, ricky_ch, Robbery, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Superman, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, ViRtual_X, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_, _xhelozi
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,503, Posts: 1,193,032, Anėtarėt: 5,314, Anėtarėt aktiv: 296
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, _xhelozi

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur