Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (4 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Rex
05-10-2019 20:37 Shko tek postimi i fundit
685 11,062
Pėrshėndetje & urime (2 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
14 2,400
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga thirsty
05-10-2019 19:06 Shko tek postimi i fundit
334 9,700
Dashuria
Romancė / Ndjenja (8 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga doganieri
13-10-2019 05:59 Shko tek postimi i fundit
408 42,967
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 293 17,327
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (15 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
1,505 31,479
Gjuha shqipe (4 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga ZET
06-10-2019 16:34 Shko tek postimi i fundit
226 12,927
Ēėshtja kombėtare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
734 16,354
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Dredhza
13-10-2019 12:14 Shko tek postimi i fundit
88 2,832
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga ZET
08-10-2019 22:52 Shko tek postimi i fundit
124 5,038
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
157 7,410
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (10 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Semiku
14-10-2019 00:52 Shko tek postimi i fundit
1,285 33,507
Problematika Shqiptare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
1,124 33,098
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Llapi
13-10-2019 22:30 Shko tek postimi i fundit
790 23,171
Lajmet e ditės (16 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Akrepi
13-10-2019 21:16 Shko tek postimi i fundit
1,967 61,750
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Mano
10-10-2019 18:36 Shko tek postimi i fundit
1,025 22,966
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Fshatari
06-10-2019 08:51 Shko tek postimi i fundit
128 13,143
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
13-10-2019 18:59 Shko tek postimi i fundit
111 3,238
Letėrsia shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
nga Eden
13-10-2019 21:28 Shko tek postimi i fundit
416 14,115
Arti dhe Kultura Botėrore (4 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Akrepi
13-10-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
280 4,690
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
187 8,977
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
154 3,364
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 153 36,450
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Ajnej
11-10-2019 01:56 Shko tek postimi i fundit
228 7,708
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
26-09-2019 07:59 Shko tek postimi i fundit
66 3,446
Bektashi (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 00:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
80 1,186
Musliman (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
258 4,880
Ortodoks (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
121 3,033
Ungjillor (2 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
203 2,421
Shkenca
Shkenca dhe jeta (1 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
432 9,334
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga zigur
07-10-2019 14:31 Shko tek postimi i fundit
398 13,643
Mjekėsia (1 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
421 6,909
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
15-08-2019 14:12 Shko tek postimi i fundit
43 728
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 269
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 205
Mjedisi (1 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga H2SO4
28-09-2019 15:24 Shko tek postimi i fundit
125 2,635
Ekonomi & biznes (3 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
244 4,503
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
223 20,462
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
180 6,883
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Performer
14-10-2019 01:06 Shko tek postimi i fundit
925 67,993
Studentėt (4 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 277 13,723
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Noe
13-10-2019 19:42 Shko tek postimi i fundit
370 18,989
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 112 4,368
Sporti
Sporti shqiptar (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Akrepi
13-10-2019 11:39 Shko tek postimi i fundit
238 9,403
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
12-10-2019 14:11 Shko tek postimi i fundit
244 16,730
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga SystemA
25-09-2019 08:24 Shko tek postimi i fundit
48 816
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga ana_gend
07-10-2019 15:52 Shko tek postimi i fundit
39 1,174
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (12 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Fshatari
13-10-2019 08:37 Shko tek postimi i fundit
1,925 12,584
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,044 10,726
Gjėzėtari dhe lojėra (13 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga doganieri
13-10-2019 23:43 Shko tek postimi i fundit
697 226,809
Zona Humoristike (4 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga doganieri
11-10-2019 19:49 Shko tek postimi i fundit
356 13,599
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (2 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga r00t
27-09-2019 13:08 Shko tek postimi i fundit
210 5,242
Bota e Kompjuterit
Informatika (3 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
05-10-2019 15:26 Shko tek postimi i fundit
480 2,374
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga doganieri
05-10-2019 20:47 Shko tek postimi i fundit
90 267
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga Mandi
29-09-2019 18:27 Shko tek postimi i fundit
72 802
Shkarkime (1 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
82 610
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 732 249,537
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 263 (4 anėtarėt dhe 259 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1703 (116 anėtarė dhe 1587 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 1703 (116 anėtarė dhe 1587 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Ajnej, Invisible, ana_gend, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, BART, Invisible, BenomenAL, Invisible, bojana, Invisible, Invisible, busavata, Invisible, BvizioN, Invisible, Invisible, Invisible, dallas, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, emmasanchez4, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, H_ola, Invisible, Invisible, Jeta, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, luleshtrydhe, Mandi, Invisible, Invisible, Mesnatė, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Njazi, Invisible, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, petrol, Invisible, Invisible, pirro, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Rudolf89, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, surnamename, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,477, Posts: 1,190,169, Anėtarėt: 5,314, Anėtarėt aktiv: 299
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, emmasanchez4

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur