Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (1 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
05-11-2019 00:35 Shko tek postimi i fundit
685 11,078
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Xhenet
13-11-2019 18:13 Shko tek postimi i fundit
15 2,590
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
13-11-2019 09:59 Shko tek postimi i fundit
336 9,904
Dashuria
Romancė / Ndjenja (1 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
14-11-2019 18:39 Shko tek postimi i fundit
409 43,126
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 293 17,349
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (3 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Adea
15-11-2019 01:59 Shko tek postimi i fundit
1,511 31,588
Gjuha shqipe (2 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga SystemA
13-11-2019 20:50 Shko tek postimi i fundit
227 12,962
Ēėshtja kombėtare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
740 16,488
Folklori Shqiptar (2 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Adea
11-11-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
88 2,858
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga Pirati
14-11-2019 10:20 Shko tek postimi i fundit
125 5,056
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga SystemA
12-11-2019 06:21 Shko tek postimi i fundit
158 7,463
Media / Politika / Sondazhe
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Llapi
14-11-2019 19:27 Shko tek postimi i fundit
1,296 34,279
Problematika Shqiptare (1 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Adea
15-11-2019 02:22 Shko tek postimi i fundit
1,141 33,804
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
14-11-2019 22:20 Shko tek postimi i fundit
799 23,449
Lajmet e ditės (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,988 61,278
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Adea
15-11-2019 03:11 Shko tek postimi i fundit
1,038 23,278
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Fshatari
06-10-2019 09:51 Shko tek postimi i fundit
128 13,143
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
14-11-2019 19:00 Shko tek postimi i fundit
114 3,464
Letėrsia shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
14-11-2019 18:14 Shko tek postimi i fundit
420 14,180
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Regina
13-11-2019 22:15 Shko tek postimi i fundit
281 4,734
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Mano
14-11-2019 14:55 Shko tek postimi i fundit
189 9,040
Enciklopedi (2 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
nga Xhenet
01-11-2019 09:31 Shko tek postimi i fundit
155 3,401
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 156 37,318
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Adea
14-11-2019 15:31 Shko tek postimi i fundit
228 7,710
Agnosticist & Ateist (2 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga Adea
09-11-2019 17:39 Shko tek postimi i fundit
66 3,450
Bektashi (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Adea
10-11-2018 01:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
80 1,187
Musliman (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
258 4,880
Ortodoks (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga SystemA
05-11-2019 06:39 Shko tek postimi i fundit
121 3,035
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga dallas
14-11-2019 22:56 Shko tek postimi i fundit
203 2,446
Shkenca
Shkenca dhe jeta (5 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Angel69
14-11-2019 22:19 Shko tek postimi i fundit
435 9,462
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Adea
13-11-2019 15:47 Shko tek postimi i fundit
401 13,708
Mjekėsia (1 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Marya
14-11-2019 12:41 Shko tek postimi i fundit
429 7,012
Jurisprudencė (1 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
15-08-2019 15:12 Shko tek postimi i fundit
43 728
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
6 269
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
14 215
Mjedisi (2 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga SystemA
14-11-2019 05:47 Shko tek postimi i fundit
125 2,637
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
244 4,512
Muzika
Muzika Botėrore (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
224 21,213
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Mano
14-11-2019 19:35 Shko tek postimi i fundit
183 7,025
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga doganieri
15-11-2019 01:46 Shko tek postimi i fundit
930 67,744
Studentėt (1 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
78 2,083
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 277 14,339
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Poshnja
12-11-2019 17:43 Shko tek postimi i fundit
372 19,192
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 113 4,520
Sporti
Sporti shqiptar (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
239 9,540
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
11-11-2019 08:34 Shko tek postimi i fundit
245 16,826
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga SystemA
02-11-2019 17:58 Shko tek postimi i fundit
48 818
Sportet amatoriale (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga SystemA
08-11-2019 15:18 Shko tek postimi i fundit
39 1,194
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (4 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Adea
12-11-2019 12:35 Shko tek postimi i fundit
1,925 12,620
Kuriozitete (2 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,046 10,740
Gjėzėtari dhe lojėra (12 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga doganieri
15-11-2019 02:18 Shko tek postimi i fundit
702 227,063
Zona Humoristike (7 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Performer
14-11-2019 19:17 Shko tek postimi i fundit
359 14,166
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Mandi
13-11-2019 03:50 Shko tek postimi i fundit
212 5,288
Bota e Kompjuterit
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
482 2,380
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga dallas
07-11-2019 14:17 Shko tek postimi i fundit
91 270
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga Poshnja
10-11-2019 19:43 Shko tek postimi i fundit
73 807
Shkarkime (1 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga Poshnja
09-11-2019 06:35 Shko tek postimi i fundit
83 612
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 738 255,548
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 198 (5 anėtarėt dhe 193 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 11797 (113 anėtarė dhe 11684 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 11797 (113 anėtarė dhe 11684 vizitorė)
Invisible, Adea, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Alivia, ana_gend, Invisible, Invisible, Arban bArbArian, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, dallas, Damastion, Dardan, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Fshatari, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, kayheikdoeke, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenakasa, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Marsel, Invisible, Invisible, Invisible, Miti, Invisible, Invisible, Invisible, Nova_Design, Invisible, Onyx, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Poshnja, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Roland53, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Skerdilaidas, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Tan Durrsaku, Invisible, Invisible, Invisible, Ujku_shijakut, Invisible, Invisible, Invisible, Xhenet, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 23,646, Posts: 1,203,531, Anėtarėt: 5,324, Anėtarėt aktiv: 291
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, kayheikdoeke

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur