Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (2 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Eden
16-03-2019 13:10 Shko tek postimi i fundit
679 10,896
Pėrshėndetje & urime (3 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
11 1,595
Ndihmoni njėri-tjetrin (3 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga Robbery
18-03-2019 23:11 Shko tek postimi i fundit
317 8,798
Dashuria
Romancė / Ndjenja (5 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
390 39,469
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,371
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (13 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga TerraN
22-03-2019 10:15 Shko tek postimi i fundit
1,447 29,280
Gjuha shqipe (3 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga kreksi
22-03-2019 10:10 Shko tek postimi i fundit
224 12,560
Ēėshtja kombėtare (8 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
689 15,651
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
86 2,739
Trojet shqiptare (5 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga edlin
09-03-2019 16:19 Shko tek postimi i fundit
119 3,986
Shqipėtarėt nėpėr botė (3 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Socio
19-03-2019 06:54 Shko tek postimi i fundit
151 7,035
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (16 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,189 29,531
Problematika Shqiptare (13 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
1,064 30,892
Politika Ndėrkombėtare (7 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Mano
22-03-2019 15:39 Shko tek postimi i fundit
741 22,113
Lajmet e ditės (19 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Eden
22-03-2019 17:55 Shko tek postimi i fundit
1,880 55,751
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
910 20,825
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga thirsty
08-03-2019 02:17 Shko tek postimi i fundit
126 12,414
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga Mandi
11-03-2019 10:19 Shko tek postimi i fundit
110 2,925
Letėrsia shqiptare (4 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
22-03-2019 17:25 Shko tek postimi i fundit
408 13,689
Arti dhe Kultura Botėrore (2 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga lenci
19-02-2019 19:07 Shko tek postimi i fundit
276 4,364
Kinematografia (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
174 8,391
Enciklopedi (2 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,321
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 142 35,133
Bota Shpirtėrore
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Kashta
12-03-2019 19:59 Shko tek postimi i fundit
223 7,661
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga SystemA
25-01-2019 22:22 Shko tek postimi i fundit
65 3,289
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 01:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Katolik (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
nga Fshatari
01-03-2019 15:08 Shko tek postimi i fundit
76 1,137
Musliman (3 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
252 4,604
Ortodoks (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
115 2,969
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,274
Shkenca
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
413 8,569
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga SystemA
15-03-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
373 12,886
Mjekėsia (2 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga drague
11-03-2019 11:48 Shko tek postimi i fundit
399 6,426
Jurisprudencė (2 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
40 724
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga SystemA
07-02-2019 17:21 Shko tek postimi i fundit
4 251
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 13:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Mjedisi (3 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Mandi
05-03-2019 17:42 Shko tek postimi i fundit
116 2,577
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
233 4,309
Muzika
Muzika Botėrore (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga lenci
22-03-2019 17:30 Shko tek postimi i fundit
202 13,645
Muzika shqiptare (3 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Dredhza
22-03-2019 17:50 Shko tek postimi i fundit
180 6,019
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
22-03-2019 17:29 Shko tek postimi i fundit
880 63,704
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,078
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 274 12,944
Arti i kuzhinės (3 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga drague
20-03-2019 22:14 Shko tek postimi i fundit
367 17,703
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 109 3,956
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
226 8,289
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga AAO
18-03-2019 18:56 Shko tek postimi i fundit
238 16,101
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga AAO
20-01-2019 16:32 Shko tek postimi i fundit
43 717
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
38 1,069
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (12 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga drague
11-03-2019 11:27 Shko tek postimi i fundit
1,921 12,292
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,035 10,367
Gjėzėtari dhe lojėra (22 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Rexhina
22-03-2019 17:45 Shko tek postimi i fundit
639 190,839
Zona Humoristike (6 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
346 13,296
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (3 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Mandi
20-03-2019 02:40 Shko tek postimi i fundit
202 4,872
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
17-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
472 2,072
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Baki
22-03-2019 09:05 Shko tek postimi i fundit
89 258
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga mevlans
05-01-2019 23:09 Shko tek postimi i fundit
69 796
Shkarkime (1 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
28-11-2018 09:59 Shko tek postimi i fundit
81 604
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 691 230,668
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 249 (16 anėtarėt dhe 233 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 48 orė: 5554 (109 anėtarė dhe 5445 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 48 orė: 5554 (109 anėtarė dhe 5445 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Alfred, Invisible, anja, Anna1990, Invisible, Invisible, Baki, BARAT, BART, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Dahlin, Invisible, Invisible, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Invisible, Erdhi Dimri, Invisible, Fshatari, gesti_7, Invisible, gladiola, Gon!, Invisible, Hope, Invisible, imirjanvipvision, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, kreksi, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Invisible, Mesnatė, Metarch, Invisible, Invisible, Musachia, Invisible, Njazi, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Seyfert, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Varik, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,429, Posts: 1,080,061, Anėtarėt: 5,170, Anėtarėt aktiv: 323
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Varik

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur