• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ç'do bëje ti?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,877
Reaction score
848
Points
113
Location
Flete nga nje liber matematike (i supozuar) i shkolles 9 vjecare. Ka qarkulluar ne rrjet por pa informacion te sakte mbi titullin, autoresine dhe nese libri shte ne qarkullim apo jo. Por gjithesesi, duhet thene, eshte "badass".

 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
4,815
Reaction score
48
Points
48
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Ai qe e ka shkruar ka ik per lesh, ose shikon shume ID channel. :D Te tjeret as kane marr mundimin ta lexojne. Nje ankese e meriton.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,467
Reaction score
148
Points
63
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Qokollatat i hengri Irena

Sa eshte probabiliteti qe Irena shpeton nga helmi nese ka mik drejtorin e spitalit ose paguan doktorin me nje shume te madhe parash?
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Reaction score
63
Points
0
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Prandaj ikni nga ky vend, ska shans te behet. Le ta gezojne horrat.
 

Tej10

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 23, 2015
Postime
11
Reaction score
1
Points
0
Location
Tirane
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

:p seriozisht e ke qe ky eshte tekst shkollor?? Bobo, ku kemi vajtur mo shoku!!!
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
2,389
Reaction score
33
Points
48
Location
Tirane
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Flete nga nje liber matematike (i supozuar) i shkolles 9 vjecare. Ka qarkulluar ne rrjet por pa informacion te sakte mbi titullin, autoresine dhe nese libri shte ne qarkullim apo jo. Por gjithesesi, duhet thene, eshte "badass".

e kisha hapur para ca ditesh kete teme por sja vari njeri se dolen plehrat ne rend dite....
pas rastit me shkumesin ky eshte me skandaloz akoma.....
e ka mire odeoni.....ikni shqiptar nga shqiperia.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,659
Reaction score
86
Points
0
Location
Vlorë
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

ne albanistan cokollatat dhe helmet jane te gjitha te skaduara :D

p.s. heren tjeter kontrollori te perdor ate qe perdorin te gjithe ose kallash ose tritol
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
7,408
Reaction score
38
Points
48
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

pse, ka akoma tren ne shqiperi?
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,906
Reaction score
1,520
Points
113
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Hahahahaha gallat. Nuk besoj se eshte e vertete :D
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Reaction score
63
Points
0
Përgjigje e: Ç'do bëje ti?

Te qash? Te ulerish? Apo tja mbathesh nga syte kembet?

Eshte fakt qe jemi te trashe, dhe kete e verteton shume mire lenda e arsimimit qe duhet te jete liderja e kultures se nje populli.
 
Top