• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje?

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,474
Reaction score
900
Points
113
Sa e brishte eshte jeta. Del nje mengjes nga shtepia, plot shendet e plane per te ardhmen dhe nuk kthehesh me gjalle.
Keto lajmet e para te fillimit te vitit te bejne me sh pershtypje se zakonisht.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Sa e brishte eshte jeta. Del nje mengjes nga shtepia, plot shendet e plane per te ardhmen dhe nuk kthehesh me gjalle.
Keto lajmet e para te fillimit te vitit te bejne me sh pershtypje se zakonisht.
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,188
Reaction score
383
Points
83
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
Nqf se te ngushellon sadopak , nje mjes i zakonshem ne rruge interurbane (se autostrade smund t'quhet) tiron durres , 150-170km eshte shpejtesi normale per disa.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,246
Reaction score
472
Points
83
Emri i ksaj kostumografes franceze,...:p

 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,183
Reaction score
926
Points
113
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
Shume dramatike je. Rruget bosh t’Florides, 😜
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
Ky mengjesi I qete dhe i bukur... so far .🤸‍♀️
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,368
Reaction score
117
Points
63

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,246
Reaction score
472
Points
83
Lexova lajmin. Nuk eshte shqiptar. Eshte vendali.shume alkol.
R.I.P, per te gjithe viktimat,..

Me date tre ne vija te bardha me semafor jeshil ne nje kryqezim ne mes te tiranes te mos e ksiha mendjen, sdo te shkruaja me, se po vinte nje makine pa e ulur shpejtesine fare. Pa vrapuar do isha pikturu, ne asfalt....
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
Qe po na iken dimri pa bere dimer . 😳
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,246
Reaction score
472
Points
83

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
Nuk mund ti thuash dimer nje stuhie apo ca dite me shi.... dimri duhet te ndihet pothuajse c’do dite me temp te uleta dhe gjate tere sezonit.

Ne k’tej s’po veshim as xhupat . 🙄
 
Top