• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje?

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,330
Reaction score
512
Points
113
Uji eshte i paster ne burim ashtu si dhe ne krua! (BURR - GRUA)


Eli
Ne nje skec i estrades se tiranes me duket, thonte mexhide Pici:

Burri im kur shkon ne fshat i njom buzet grua, me grua...

Cthua moj korbe, c'grua?

Grua, me ku pikon uji...

Aha, krua, moj korbe , krua, se na shastise...:D
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Piva uje ne dy burime
edhe moj aman, aman

Njera me doli raki
edhe moj aman aman....

Kenge popullore fierake.


Kroi i fshatit tone, uje i kulluar
gurgullon nga mali
duke belbezuar...

Tefta Tashko Koco
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Ok me duket se eshte e kunderta.

Kroi i fshatit tone, uje i kulluar
belbezon nga mali duke gurgulluar?


Eli
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,238
Reaction score
1,359
Points
113

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,277
Reaction score
826
Points
113
Une kam disa adresa email, por nje e kam kryesore. Nuk e perdor kurre per tu regjistruar ne sites qe nuk i njoh, dhe eshte e cuditshme si ma kane gjetur adresen trolls-at. Anyway, nje femer, dreqi e merr vesh nga eshte, europa lindore apo gana e afrikes added me ne skype dhe donte muhabet.....Stevie Wonder jam une:D
 

Attachments

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,238
Reaction score
1,359
Points
113
Une kam disa adresa email, por nje e kam kryesore. Nuk e perdor kurre per tu regjistruar ne sites qe nuk i njoh, dhe eshte e cuditshme si ma kane gjetur adresen trolls-at. Anyway, nje femer, dreqi e merr vesh nga eshte, europa lindore apo gana e afrikes added me ne skype dhe donte muhabet.....Stevie Wonder jam une:D
its a scam u idiot..block and delete her before she bugs ur email fone or whatever . 🤦‍♀️😳
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,277
Reaction score
826
Points
113
its a scam u idiot..block and delete her before she bugs ur email fone or whatever . 🤦‍♀️😳
Te me rruj trapin, lol, nje robi si un qe perdor internetin qe ne 1992 nje bitch nga rumania nuk i ben dot gje:D ja dergova nje vajrus:D
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,238
Reaction score
1,359
Points
113
Te me rruj trapin, lol, nje robi si un qe perdor internetin qe ne 1992 nje bitch nga rumania nuk i ben dot gje:D ja dergova nje vajrus:D
well perderisa te ka ardhur ai ty ( added u ) ...dhe i ke bere accept.. he is clever then u . Loool

qe ne 1992 🤣🤣
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,238
Reaction score
1,359
Points
113
Sapo dergova nje kenge me ashu mrena.:D
Seriously don’t accept ppl like this they are scams ... remember u said that someone has tried to break ur insta account. It’s ppl like this ... trying their luck to get anything from u and ur contacts .
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,277
Reaction score
826
Points
113
Seriously don’t accept ppl like this they are scams ... remember u said that someone has tried to break ur insta account. It’s ppl like this ... trying their luck to get anything from u and ur contacts .
They can not:D

Dmth e provuan te thyenin passin e instagramit, por ajo qe me cudit, e kam instagramin komplet bosh, zero pics, as foto profili....dmth dua te hyj ne psikologjin e ketyre idioteve, pse do gjuash instagramin e dikujt, pa foto, me zero followers dhe zero following....nuk e kuptoj dot pse?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,238
Reaction score
1,359
Points
113
They can not:D

Dmth e provuan te thyenin passin e instagramit, por ajo qe me cudit, e kam instagramin komplet bosh, zero pics, as foto profili....dmth dua te hyj ne psikologjin e ketyre idioteve, pse do gjuash instagramin e dikujt, pa foto, me zero followers dhe zero following....nuk e kuptoj dot pse?
e bllokove ate nje here ? If they ever writte to u again dont reply just block and report immediately.

it’s about trying to get into devices ... rather then users as just users itself .
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
197
Points
43
Q: How many QA testers does it take to change a lightbulb?
A: QA testers don't change anything. They just report that it's dark.``fumato``
 
Top