• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje?

Status
Temë e mbyllur.

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
5,793
Reaction score
153
Points
63
nuk te mora vesh khalesi. 🤪
Permendi para ca ditesh Zana qe nje shoqe pune sa here takohen i mer ere qafes saj fort. Domethen duket obsessed me te. Komenti im ishte per shaka se e kam shume shoqe te mire kte vajzen dhe me pelqen shume si njeri. Po ti them qe me doli ne ender do mendoj qe jam weird. Mos e mendo shume nuk ishte aq e thell :)
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,595
Reaction score
1,263
Points
113
Permendi para ca ditesh Zana qe nje shoqe pune sa here takohen i mer ere qafes saj fort. Domethen duket obsessed me te. Komenti im ishte per shaka se e kam shume shoqe te mire kte vajzen dhe me pelqen shume si njeri. Po ti them qe me doli ne ender do mendoj qe jam weird. Mos e mendo shume nuk ishte aq e thell :)
Nuk I kemi ne dore endrrat. Kur vjen puna te ato te gjjthe jemi weird. It’s ok, tell her. Rendesi ka kur je me sy hap nuk shikon nga ato. Lol
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
169
Points
63
Vjen nipi i Meleqes nga qyteti per dy dite te kasollja. Pasi u zgjua ne mengjes me thote:
-Xha Kasèm a do me tregosh fshatin?
-Paqeter - ja ktheva- ja gardhi, mani, lopa, dhitë, delet, përroi, livadhi, mullari, liqeni....
-Po ai aty car eshte?
-Kerriçi te keqen xhai.
-Car eshte kerriçi?
-Djali i gomarit - ja ktheva.
-Po pse edhe gomaret martohen o xha Kaso?
-Po gomaret martohen mor te keqen xhaxhi, kush tjeter?!
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,954
Reaction score
1,868
Points
113
Im very sad and shocked that Caroline Flack is found dead .

Rest in peace .
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,781
Reaction score
412
Points
83
ky profi i madh , kur do te heq qafe dike fillon e ben remarke nga me idjotet perpara te gjitheve , derisa sa personi ne fjale te kerkoje dorehenqjen
shkurt harcelement moral
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
6,247
Reaction score
606
Points
113
Location
Planet earth
Si shpejt erdhi pranvera. Shi hiç. Thone, vera do bej vap e papare.
Nuk e di a erdhi pranvera e solli zogjt apo zogjte sollen pranveren. Ndryshe nga vitet e tjera qe kenaqesha duke degjuar cicerimat e tyre,... edhe kete vit ne fakt, me gezon cicerima e tyre po se çma mbyt lehtshem nje ndjenje e çuditshme frike e habie se marr vesh! Kjo koha sa vjen e shpejtohet çdo here e me shume. Sikur sjam ende e pergatitur per pranveren.
Zot beje hajer.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
5,396
Reaction score
399
Points
83
Location
Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak d
Ndërsa po merrja urbanin në qendër sot në mëngjes për punë një i moshuar më pyeti se ku kalon urbani i uzinës së autotraktorëve.
Ja tregova dhe më tha që më duhet të shkoj tek OSSH sepse shtëpinë e kam të prishur nga tërmeti ( të rrethuar me shiritin e kuq ) ndërkohë që më kishin faturuar jo pak por 5400 lekë të reja energji.
Do ankohesh e pyeta;- po mu përgjigj edhe pse e di që s'do gjej zgjidhje sepse edhe komshiu po ashtu veproj.
E pyeta për sahatin e energjisë gjithashtu:- po ç'sahat mor aman u përgjigj!
Ata e kanë hequr.......
Sa keq më erdhi!!!!!!!
Ndërkohë që banonte tek të afërm i duhet të paguaj edhe energji të pakonsumuar.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,954
Reaction score
1,868
Points
113
Njera qe dita dites sa vjen dhe e tepron me
Sjelljen e saj .....Some ppl huh , dhe pretendojne qe c’do gje eshte ne rregull.

Por nuk e ka te gjate per nje ban ne tel .. dhe te mbaj kontakt me post pastaj . 😺
 
Status
Temë e mbyllur.
Top