• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë nuk të pelqen tek anëtari sipër?

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Ty do ta bej avash avash per merak qe mos ta ndjesh fare cke ti se e kam doren e lehte ;)
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,488
Reaction score
428
Points
83
Po te jete per mua as gishtin e vogel ske shanc me m'prek lol po e pata per ty se te thyhet krenaria e rrezik I jep fund jetes pastaj...

E mja me mbylle syne sikur kush e di ca po na thua....
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Cpate ti ishe mire te pickoje gje kafshe?
Une thesha kur te ftoneç gjilperen moj po nejse ska pse te indinjohesh kaq shume sa te vesh re dhe ikonat e sy shkel apo me dhembe çengel.
Zemërohet shpejt shalgjata.
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Kjo gje ste pelqen ke mua qe nuk me njeh ?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,126
Reaction score
1,296
Points
113
Nuk te njoh dmth qe te me pelqeje apo mos te me pelqeje dicka tek ti .
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Po mire ktu jemi do njihemi rruges mos u merzit edhe nese nuk te pelqej (y)
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,126
Reaction score
1,296
Points
113
Qenka spec djeges nga goja ... I nxituar do thoja, ose I maskuar.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,259
Reaction score
243
Points
63
Dyshoj se flen me diken tjeter e jo me mua. Ky eshte justifikim jo vec per mospelqim por edhe krim.
 
Top