• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfar keni blerë së fundmi?

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
20,024
Reaction score
2,261
Points
113
Nje bilete per ne koncert.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,022
Reaction score
1,684
Points
113
zbukurim peme -40%, blej gjithmone dicka dhe keshtu pema mga viti ne vit eshte mbushur plot.

Ndersa ate librin, ashtu kemi nje sebep 😉
 

Attachments

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,190
Reaction score
620
Points
113
Location
Albania
zbukurim peme -40%, blej gjithmone dicka dhe keshtu pema mga viti ne vit eshte mbushur plot.

Ndersa ate librin, ashtu kemi nje sebep 😉
Feston dhe Vitin e Ri Kinez ti qe ble akoma zbukurime per pemen? :p
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
3,716
Reaction score
984
Points
113
Location
Tetove
ajana ti mire qe je e gjate por me keto do behesh gjigande, jam kurjoze si ndihen femrat e gjata kur veshin taka :)?
Pershendetje Rexhina.
Une deri me tash kam veshur kepuca me take me te uketa se jam. Vet e gjate.
Dhr pastaj kur shkoj neper dasma une vi me e ulta sepse gjithe veshin si keto ose me larta... Dhe ksu lam. Vendos mo.. Joo trri duke qen me e larte te dukem. Me. E ulet 😂😂
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,972
Reaction score
2,459
Points
113
Location
Shangri-La
Pershendetje Rexhina.
Une deri me tash kam veshur kepuca me take me te uketa se jam. Vet e gjate.
Dhr pastaj kur shkoj neper dasma une vi me e ulta sepse gjithe veshin si keto ose me larta... Dhe ksu lam. Vendos mo.. Joo trri duke qen me e larte te dukem. Me. E ulet 😂😂
un takat nga halli i vesh, se sjan te rehatshme hic, po te isha e gjate do i beja flaken takave 🤣
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
3,716
Reaction score
984
Points
113
Location
Tetove
Edhe une nuk i dua, por ne raste dasmash jam. E detyruar, te ishte e mundeshme do mbathja atlete me. Mire me rehat 😜
Keto ishin shume praktike eshe para te larta. Hahah
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,190
Reaction score
620
Points
113
Location
Albania
Nafte, cigare, piva ene i çaj boronice.
Foto ska se nuk i bleva ne amazon. :p
 
Top