• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfar keni gatuar apo ngrënë sot

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,227
Reaction score
611
Points
113
Sallat sardelesh me speca,bizele dhe veze.
Nje gote vere nga romaket dhe .................dormire.

View attachment 27976View attachment 27977View attachment 27978

Fazit......Forcave Quds ju aprovua nje buxhet SHTESE=200Milion$.
INSHALLAH kane albaZHULAT si SHINJESTER apo OBIEKTIV.
AGRE.
Qetash ta thirri ledion e xhirmonise nga dera qeter e guzhines 😆 edhe te kadhezon qe Thuna peshkat nuk jane baraz me sardele 🤔

O lediooo kadhezoj ketij gjalit ne xhirmoni ne xhirmonishte, qysh i thoni ne Shqiperi merlucit
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113
Aaa... më erdhën sot... Djathë çamërie e ullinj Vlore... Tjatër po krejt tjatër shije...
Ketu s’kane shije fare si atje. Shijen vetem kripa e vaji ullirit ja jep. Lol
Ju befshin mire!!
 
Top