• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfar keni gatuar apo ngrënë sot

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,233
Reaction score
963
Points
113
Taco Bell LoL, donte cuni , nuk resistova dhe une. Isha shume e uritur lool
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,209
Reaction score
1,490
Points
113
E ka provuar njeri nga ju te US Popeyes chicken sandwich? Se thone qe e ka konkuruar keq fare chick fil a sandwich. Radha nje ore e po vriten njerezit per nje cop pule. Po mendoj te shkoj ta provoj nje here. 🙏
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
5,731
Reaction score
426
Points
83
Lulelakër me vezë.... ene i sallat jeshile me ullinj Vlone
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,657
Reaction score
1,535
Points
113
Location
Shangri-La
E ka provuar njeri nga ju te US Popeyes chicken sandwich? Se thone qe e ka konkuruar keq fare chick fil a sandwich. Radha nje ore e po vriten njerezit per nje cop pule. Po mendoj te shkoj ta provoj nje here. 🙏
jo por jam kurjoze cfare eshte the big deal..plus sjam aq crazy per chick fil a
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,209
Reaction score
1,490
Points
113
jo por jam kurjoze cfare eshte the big deal..plus sjam aq crazy per chick fil a
Nuk e di, se s’kam asnje Popeyes afer, por do shkoj ndonje dite e do blej se di te dalloj diferencen meqenese vdes per spicy chicken sandwich nga chick fil a. 😍
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,657
Reaction score
1,535
Points
113
Location
Shangri-La
Nuk e di, se s’kam asnje Popeyes afer, por do shkoj ndonje dite e do blej se di te dalloj diferencen meqenese vdes per spicy chicken sandwich nga chick fil a. 😍
i love spicy chicken samdwich too, but usually get it from Wendys :D
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Paske hedhur curry per t'i dhene ngjyren e verdhe apo e kam gabim?


Adea
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,209
Reaction score
1,490
Points
113
Saffron.
I kam hedh edhe nje cike pluhur cumino, qe ti jape nje cike shije mishit te grire te gjelit te detit, se s’ka fare.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,298
Reaction score
494
Points
83
Pllaqi me ullinj dhe djath dhije dhe ca thelpinj hudhra per darke.

Per mjes' kur te zgjohem ...:D
 
Top