• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfare ju ka bërë për të qeshur?

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,095
Reaction score
937
Points
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Wolf Cukier nje kursant 18 vjecar qe bente praktiken ne nje laborator te NASA-s, pas 3 ditesh praktike ne ate laborator, zbuloi nje esoplanet te ri, dhe ishte vertet nje zbulim i rendesishem!
Une qe kam mese dyfish moshen e tij, kam nejt gati gjymes dite ne Supermarket si xinxifill duke kerkuar Krypen ( Salz) sepse e kishin spostuar…...-qesh--qesh--qesh-

 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,751
Reaction score
560
Points
113
FB_IMG_1580766076744.jpg

Reviste per femra....
Faqia 32: Si te humbni peshe shpejt e pergjithmone.
Faqia 41: Duaje veten per ate qe je.
Faqia 50: Receta embelsuese per profiterol

Ps: lol a seshte tia besh vetes bam pas ksaj 😂
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,540
Reaction score
1,212
Points
113
Dje gjjthe diten ne radio, who killed it - shakira vs l.lo. Shumica thonin - shakira bashke me cunin Tim, 😁
 
Top