• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfare po bëni në këtë moment?....

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Can I pls take one with ur permission ? I want to put it on my fone background ? 😍
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,084
Reaction score
376
Points
83
Nje FB friend pashe, qe keto dite i kishte propozuar se dashures ne nje pyll duke shkuar hunting. Mu duk bukur dhe dicka e vecante me ato rroba kamuflazhi, deri ne momentin qe pashe foton tjeter kur te dy mbanin dy koka dreresh neper duar.
Si duket s'do e kene pare Bambin. 😰
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
14,543
Reaction score
275
Points
83
Nje FB friend pashe, qe keto dite i kishte propozuar se dashures ne nje pyll duke shkuar hunting. Mu duk bukur dhe dicka e vecante me ato rroba kamuflazhi, deri ne momentin qe pashe foton tjeter kur te dy mbanin dy koka dreresh neper duar.
Si duket s'do e kene pare Bambin. 😰
Kurse une kam njeren ne Fb, nga Virginia, ka 2 dite ‘kapet’ me robt ne lidhje me nje artikull- plaka 104 vjece me nje te shkrepur vrau drerin. And of course kjo ne mbrojtje te drerit, po ua del dot rednecksave te jugut kur vjen puna te hunting. E lexoj e m’vjen dhe me qesh se nuk dorezohet. Po jane beautiful creatures 😍
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,303
Reaction score
454
Points
83
Location
Shangri-La
Nje FB friend pashe, qe keto dite i kishte propozuar se dashures ne nje pyll duke shkuar hunting. Mu duk bukur dhe dicka e vecante me ato rroba kamuflazhi, deri ne momentin qe pashe foton tjeter kur te dy mbanin dy koka dreresh neper duar.
Si duket s'do e kene pare Bambin. 😰
ok sjam e vetmia qe me duket shume katile qd njerzit hunt deers :mad: dhe un kam nje shoqe qe poston ore minute babain dhe vellain apo burrin hunting deers, it disgusts me 😡
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,395
Reaction score
103
Points
63
Kam nje mal me pune, dua ta le fare. Me kane thene qe duhet te shkoj ne Hong Kong, Tokyo edhe Sydney per 1 muaj. Ju kam thene jo. Po pij nje kafe, po lexoj ne forum edhe po mendoj qe edhe sikur ta le s’do ishte fundi botes.
I can go for you
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,445
Reaction score
241
Points
63
I can go for you
S’eshte aq qejf sa duket. Duhet te jesh ne forme qe te kontribosh neper takime me kliente se ndryshe s’ka, nuk te bredh njeri kot neper shtete.

@Zana te befte mire. Me ngrohte se dje sot - pleasant surprise kur lashe shtepine akoma pa u gdhire.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
2,704
Reaction score
88
Points
48
Duke degju muzikë dhe duke shfletu ca gjona të mira, të cilat do me ndihmojnë në te ardhmen time :cool:
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Flm @Elushe , yeah it’s better morning today .. have a good day ahead hun . 🕶🙃

Ps ... at work
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,395
Reaction score
103
Points
63
9
S’eshte aq qejf sa duket. Duhet te jesh ne forme qe te kontribosh neper takime me kliente se ndryshe s’ka, nuk te bredh njeri kot neper shtete.
They talk about x i talk about Y(and lil x)

As long as i have a eay to myself in those places lol
 
Top