• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfare po bëni në këtë moment?....

Status
Temë e mbyllur.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,270
Reaction score
483
Points
83
Me thene, te drejten sdi sa lodhesh ti,..

Skemi punu noj here bashke:D
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,368
Reaction score
117
Points
63
Tu ferku tenxheret . Pastrimi i javes . Ishalla nuk po na bie shi.

Calling Elvis! 😅
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,259
Reaction score
243
Points
63
Tani sapo mbarova intervisten e howard stern me hilliary Te gjithe analistet thojn nese hillary do kishte bere kte interviste ne 2016 eshte 100% e sigurt qe do kishte fituar kunder
Howard eshte intervistuesi le gjenial ne amerike sot per sot, sepse i ben njerzit te jen vetvetja.
intervista eshte 5 pjese dhe e ka leshuar ne yuoutube nga lutja e fansave.
 

Lea

Duaj né di te duash!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
9,742
Reaction score
462
Points
83
Location
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Sapo rregullova gocen, po pergatis dreken meqense im shoq kishte deshir te ftonte njerez sot 😫

Ps: Po bej Arist ne furr qe do serviret me sugon e vet, dhe makarona me spek arra, provola dhe besciamella:)
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Tani sapo mbarova intervisten e howard stern me hilliary Te gjithe analistet thojn nese hillary do kishte bere kte interviste ne 2016 eshte 100% e sigurt qe do kishte fituar kunder
Howard eshte intervistuesi le gjenial ne amerike sot per sot, sepse i ben njerzit te jen vetvetja.
intervista eshte 5 pjese dhe e ka leshuar ne yuoutube nga lutja e fansave.
Nga femrat me ....KRIMINELE qe ka pasur politika KUDO.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,488
Reaction score
428
Points
83
Mezi pres te shkoj te shtrihem pak,sdi pse por ndihem aq e rraskapitur...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top