• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

192$ fonts qe mund ti shkarkoni falas.

hax0r

Tech Support
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
126
Reaction score
7
Points
18
Location
/dev/null
Me poshte do te gjeni disa premium fonts qe mund ti shkarkoni falas. Mbase mund ti hyjne ne pune dikujt qe merret me design. Vlera e tyre shkon diku tek 192$.


Ketu mund ti shikoni:
Ketu mund ti shkarkoni:
Shkarko ketu
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
233
Reaction score
87
Points
28
Shumë faleminderit që e i ndave me ne.
 
Top