• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

( 20 vjet mishërim me ... ) Ndërrimorë

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,257
Reaction score
211
Points
63
Location
Danimarkë
GJËZËTARI
- ndërrimor / kushtuar një mikes sonë

NJA E POHUAR
ka shumë vlerë,
për këtë mike të çmuar,
respekt përherë!


shënim: fjala "NJA" është formë dialektore e numërorit "një"
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
47,277
Reaction score
329
Points
83
..............................................................................................
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,257
Reaction score
211
Points
63
Location
Danimarkë
GJËZËTARI
- ndërrimor i gërshetuar/ për një miken tonë

T-i NEXH-mi-E ke mandat
kudo të jesh: këtu, ATJE
dua prej teje pa INAT
të na japësh një përgjigje!

sqarim: ndërrimor i gërshetuar quhet gërshetimi i "më shumë" ndërrimorëve me tema të ndryshme, por që paraqesin një tërsi të pëbashkët.
Në rastin tonë kemi të bëjmë me një person, por që ke tri "nofka" të ndryshme.
 
Last edited:

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
1,160
Reaction score
181
Points
63
Location
Ne mes endrrave dhe realitetit
GJËZËTARI
- ndërrimor i gërshetuar/ për një miken tonë

T-i NEXH-mi-E ke mandat
kudo të jesh: këtu,
ATJE
dua prej teje pa INAT
të na japësh një përgjigje!

sqarim: ndërrimor i gërshetuar quhet gërshetimi i "më shumë" ndërrimorëve me tema të ndryshme, por që paraqesin një tërsi të pëbashkët.
Në rastin tonë kemi të bëjmë me një person, por që ke tri "nofka" të ndryshme.
Hahaha 😘
Zgjidhja, Xhenet, Jeta, Tina ?
Bac Tina jam per juve 😉
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,257
Reaction score
211
Points
63
Location
Danimarkë
Hahaha 😘
Zgjidhja, Xhenet, Jeta, Tina ?
Bac Tina jam per juve 😉
Saktë, Tina e Bacit!

Thuaj Jeta-s shkofsh në Xhenet!

Të dëshiroj një mbrëmje të mrekullueshme.

P.S. Dy ditë ke munguar. Ti e di qysh i arsyeton!
 
Top