• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

5G ?! Epoka e Matrix

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,749
Reaction score
676
Points
113
Location
SHIKOJENI PO QE SE JU INTERESON SHENDETI JUAJ
DHE VIJIMI I EKZISTENCES SE NJEREZIMIT...
SEKRETET E ERRETA PAS TEKNLOGJISE 5G.

 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
5,729
Reaction score
426
Points
83
SHIKOJENI PO QE SE JU INTERESON SHENDETI JUAJ
DHE VIJIMI I EKZISTENCES SE NJEREZIMIT...
SEKRETET E ERRETA PAS TEKNLOGJISE 5G.

https://m.youtube.com/watch?v=yNBYF2ry6lc&feature=share
Është e çuditshme se si të gjitha studimet apo zbulimet e mëdha në teknologji dhe jo vetëm në periudhën e fundit kanë filluar dhe përshpejtuar që në kohën e Hitleriane....
Ende edhe sot vazhdojmë të plotësojmë ato që zbuloi apo hulumtoi nazizmi..... ndoshta kishin më pak skrupuj në eksperimentime ...
.
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
218
Reaction score
81
Points
28
interesant eshte edhe fakti qe ku do qe kam lexuar per 5g me shume ka gjera te keqija sesa gjera te mira.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,204
Reaction score
1,338
Points
113
E kam thene diku me pare and i truly believe it ... kam nje shoqe qe punon per science technology and she warned me para 2-3 vjetesh.. of how much stuff it’s up on the air/clouds ( i was shocked
But cox we don’t see it .. we don’t think of it and we are not aware ) .. and she said to me this will the next war ( the future technology war ) .... which is gradually happening .

Everything is shite right now ... but I believe history in a way it repeats itself .
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
218
Reaction score
81
Points
28
E kam thene diku me pare and i truly believe it ... kam nje shoqe qe punon per science technology and she warned me para 2-3 vjetesh.. of how much stuff it’s up on the air/clouds ( i was shocked
But cox we don’t see it .. we don’t think of it and we are not aware ) .. and she said to me this will the next war ( the future technology war ) .... which is gradually happening .

Everything is shite right now ... but I believe history in a way it repeats itself .
Por na thuaj edhe ndonje fjale ne shqip se ne forum shqiptaresh jemi.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,230
Reaction score
1,090
Points
113
Location
ne NYC
Kjo teknologji ka vetem nje qellim, te kontrolloje ne imtesine me te frikshme veprimtarine e konsumatorit.......deri me sot niveli i skllaverise nuk ka pare e njohur te tille nivel prangash.
Nuk do te kete me nevoje per pasaporta e identifikime, surrat kontrrolli do tju hape ose mbylle dyert e cdo lloj ndertese, nuk do te kete me karta krediti e blerje me para por vetem nje foto e fytyres dhe te zhveshin llogarine ne banke........

Mjere njerezimi.
 
Top