• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A bën dëm heroina?!

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
170
Points
63
Kam degjuar shpesh kudo, ngado e gjithekund qe heroina eshte e demshme per shendetin dhe shume njerez kane humbur jeten ne moshe te re. Une ne fakt nuk jam i bindur fare, ose te themi qe nuk me mbushet mendja nga keto thashetheme. Pse do pyesni ju? Atehere edhe une do i pergjigjem pyetjes me nje tjeter pyetje:
Si ka mundesi qe kryetaroministri i albanistanit mysjy Rama qe heronizohet nga mengjesi deri ne mengjes eshte akoma top si molla pa krimba?!?!?!
 

Iluzionisti

Super Anëtar
Anëtar
Jan 9, 2020
Postime
637
Reaction score
158
Points
43
Ay e merr kokaine te paster, heroina eshte per hallexhinjet 😉
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,947
Reaction score
1,591
Points
113
kush e ka pa me syte e tij?

pertej ksaj, sec kam degjuar per 2000 € pastrim trupi nga keto lloj toksinash. 👀🤔 flitej dikur per dike.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,860
Reaction score
872
Points
113

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,071
Reaction score
2,496
Points
113
Kaso për Shkurte Pal Vatën po pyet?
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,177
Reaction score
604
Points
113
Location
Albania
Rama pi coca jo heroine qe pijne hallexhinjte.
Heroina eshte nje nga drogerat me te rrezikshme, shume veshtire per ta lene sepse krijon varesi te madhe e ta kerkon trupi.
Njihja dike qe prej heroines kishte arrit sa cpohej edhe ne damaret ne rrenze te kofshes se skish lene vend me pa u cpu. Nga overdoza e heroines vdiq para ca muajsh ne moshe te re.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
kush e ka pa me syte e tij?

pertej ksaj, sec kam degjuar per 2000 € pastrim trupi nga keto lloj toksinash. 👀🤔 flitej dikur per dike.
Ka nje PROKUROR te ANTImafies qe e ka VIZITUAR TERRENIN,dhe i ka PARE me SY+ka bere nje LIBER apo=HISTORY.
Dhe KY ZOTERIA,flamurtaret ne troje i qit=GAFIL.
Danke.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Rama pi coca jo heroine qe pijne hallexhinjte.
Heroina eshte nje nga drogerat me te rrezikshme, shume veshtire per ta lene sepse krijon varesi te madhe e ta kerkon trupi.
Njihja dike qe prej heroines kishte arrit sa cpohej edhe ne damaret ne rrenze te kofshes se skish lene vend me pa u cpu. Nga overdoza e heroines vdiq para ca muajsh ne moshe te re.
Kokaina permban................KEROZINE,pranej fluturo ne ed PALLA.
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
170
Points
63
Asnje nuk i eshte pergjigjur pyetjes deri tani. Te gjithe jane fokusuar te shendeti i Rames....
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,181
Reaction score
713
Points
113
Po ne forum pyet ti?

Te ksihin pare per hero-in, srrine ktu robt, shkon bojshin party..;)
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,482
Reaction score
634
Points
113
Me heroine vetëm party që s'bene dot dogi. Ndonjë sy gjumë dhe fusha te mëdhaja me lule ndoshta dhe po.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,482
Reaction score
634
Points
113
Pastaj ajo puna e mungesës parave nuk është se qëndron. Shumica e robve këtu kam përshtypjen se futen me sh për muhabet dhe për shoqeri. I kanë kalu periudhat e partyve robt këtu, nuk besoj se është çështje mungesës lekësh.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,954
Reaction score
1,870
Points
113
Shumica neper party and partying a marrin, Ndersa ti thuan gjume .

Sigurisht qe eshte e demshme e shyqyr qe nuk me ka shtyer kureshtja qe ta provoj ndonjehere .
 
Top