• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte Rama artist mafiozlleku?

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
I frymzuar nga robbery dhe drague qe me akuzuan se nuk marr vesh nga arti, une them qe Rama eshte artist i talentuar pamvarsisht se ka shume budalliqe.
Te arrish majat dhe te kontrollosh shqiptaret sidomos sot ne ket kohe, eshte nivel arti i madh, qe ky Rama e shpalos para nesh me nje lloj arrogance qe shumve u djeg, por une e vlersoj. Edhe nese ai ben kokaine cdo dite une e vlersoj rrespektoj si individ.
Duhet te kesh lekure teper te trashe te arrijsh ku rama ka arritur si individ, duhet te jesh gjithashtu bir kurve, ne kuptimin e mire te fjales.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Nese skenderbeu qemal stafa frasherit apo enver hoxha te ishin tani per tani ne moshen e Rames, asnjeri nuk do lulezonte ne arritje personale si ky tarragiaci Rama.
Prandaj edhe jam i mendimit qe ka te beje fati, rrisku ne jete. Being @ the right place @ the right time, and having the right mindset, its also genetic inheritance, its complicated.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,904
Reaction score
603
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ske nevoje per lekure te trashe o Kurt mjafton te jesh hajdut dhe perpara te kesh nje popull dele... dhe patjeter do dalesh bari I zoti:p
E sa per his lifestyle he can do drugs of any kind le te jete gey, bisexual and so on nuk I behet vone njeriu per aq kohe sa nuk luan ne kurrizin e popullit te thjeshte .... that's all

Nejse Mua si artist leshi qe eshte me pelqen menyra se si vishet:p
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ske nevoje per lekure te trashe o Kurt mjafton te jesh hajdut dhe perpara te kesh nje popull dele... dhe patjeter do dalesh bari I zoti:p
E sa per his lifestyle he can do drugs of any kind le te jete gey, bisexual and so on nuk I behet vone njeriu per aq kohe sa nuk luan ne kurrizin e popullit te thjeshte .... that's all

Nejse Mua si artist leshi qe eshte me pelqen menyra se si vishet:p
Me duket shume rrot [email protected] por lol gjithashtu me duket qe eshte instictively super intelligent. Dmth eshte kumarxhi i madh ne baze te intuites, nje person te arrij sot te kontrolloj shqiptaret eshte talent i madh. Cdo njeri normal me sadopak koshience te te shendoshe don to largohet ksaj shoqerie, ky, perkudrazi ka vendos te behet mbret i tyre. Kjo nuk injohrohet dot, dhe duhet rrespektohet deri diku:p
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi :D qe i genjen, i mashtron, u rrite çmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Çfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield çirkuzi -qesh- qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,904
Reaction score
603
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Me duket shume rrot [email protected] por lol gjithashtu me duket qe eshte instictively super intelligent. Dmth eshte kumarxhi i madh ne baze te intuites, nje person te arrij sot te kontrolloj shqiptaret eshte talent i madh. Cdo njeri normal me sadopak koshience te te shendoshe don to largohet ksaj shoqerie, ky, perkudrazi ka vendos te behet mbret i tyre. Kjo nuk injohrohet dot, dhe duhet rrespektohet deri diku:p
Dhe Dulla ishte analfabet po per 40 e kusur vjet ju .... ehem Shqipetareve:p
Kshu qe ky e kishte me easy te fitonte skedinen lol
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi :D qe i genjen, i mashtron, u rrite çmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Çfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield çirkuzi -qesh- qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,904
Reaction score
603
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi :D qe i genjen, i mashtron, u rrite çmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Çfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield çirkuzi -qesh- qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
Cooperfied Cirkuzi-qesh--qesh-
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,904
Reaction score
603
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
O Kurt Trimat Kane vdek ne lufte
Kush do e vrasi aman? Ndonje gjyshe qe me ate pension qe ka as dritat nuk I paguan dot ? Apo ndonje me disability te cilit i ka keput dhe ndihmen sociale lol

Te kishte trima me kohe do i vinin flaken te gjithe parlamentit bashke me deputet Brenda :p
E sa per kriminela! Kriminel eshte vet ai, hajduti hajdutin nuk e vjedh dot
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
prandaj e thash qe Coperfield çirkuzi i ka hypnotizuar, ndryshe dyshoj qe do lejonte ai popull te tallte bycen me ta Tumanrama :D

I ka gjetur dakiken qe jane te dobet ekonomisht dhe i shkel me buke, ndryshe do i .... sa dhe si do tallej ai anektodaxhi i mbaruar me fabula ezopjane: maca hengri krokodilin :D ne fb ama.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

O Kurt Trimat Kane vdek ne lufte
Kush do e vrasi aman? Ndonje gjyshe qe me ate pension qe ka as dritat nuk I paguan dot ? Apo ndonje me disability per te cilit i ka keput dhe ndihmen sociale lol

Te kishte trima me kohe do i vinin flaken te gjithe parlamentit bashke me deputet Brenda :p
E sa per kriminela! Kriminel eshte vet ai, hajduti hajdutin nuk e vjedh dot
Dmth e pranon se eshte artist i neveleve me te larta, bazuar si individ shqiptar sot? Apo jo?!
Une nje kualitet te vetem t’mire kam se nuk jam xheloz ndaj askujt ne bote, ndaj atyre qe jetojn sot ose kane jetuar. Prandaj i shikoj gjerat ndryshe:p
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,904
Reaction score
603
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Dmth e pranon se eshte artist i neveleve me te larta, bazuar si individ shqiptar sot? Apo jo?!
Une nje kualitet te vetem t’mire kam se nuk jam xheloz ndaj askujt ne bote, ndaj atyre qe jetojn sot ose kane jetuar. Prandaj i shikoj gjerat ndryshe:p
As une nuk e njof ate fjalen me Xh fare Kurt :p

E sa per artist! Dhe manipulimi, hajnia, mafiozlliku Jane art me vete:d
Po qe edhe colour blind eshte se Luan as topi:d
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

tani u binda qe ti definetly edhe perfundimisht nuk merr vesh nga arti o Kurt :D lere, po hajde me mire te ikim ne proteste te Teatri :D
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

tani u binda qe ti definetly edhe perfundimisht nuk merr vesh nga arti o Kurt :D lere, po hajde me mire te ikim ne proteste te Teatri :D
E ke shume gabim, te betohem,lol
Ti dhe shume si ti p.sh e dojn artin, por nuk e kuptojn. Egzistenca e Rames eshte nje art i krijuar nga nje krijese with infinite abilities. Por nuk press qe to te jesh ne te njejeten faqe ku jam une. E them kte pa asnje te keqe.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

E ke shume gabim, te betohem,lol
Ti dhe shume si ti p.sh e dojn artin, por nuk e kuptojn. Egzistenca e Rames eshte nje art i krijuar nga nje krijese with infinite abilities. Por nuk press qe to te jesh ne te njejeten faqe ku jam une. E them kte pa asnje te keqe.
po çfare arti i krijuar eshte ai, thuaj mos eshte nga ajo sekta konspirative ilumi i nates :D a si quhej ? se ndryshe nuk ka sçarim, kjo eshte taman per hypnose, magji hesap, po çfare arti aplikon ai, ja kane thene edhe ai Piccasoja i selise blu :D qe ky eshte artist zhgarravina -qesh-
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

po çfare arti i krijuar eshte ai, thuaj mos eshte nga ajo sekta konspirative ilumi i nates :D a si quhej ? se ndryshe nuk ka sçarim, kjo eshte taman per hypnose, magji hesap, po çfare arti aplikon ai, ja kane thene edhe ai Piccasoja i selise blu :D qe ky eshte artist zhgarravina -qesh-
Pse po m’detyron..?lol se jam ne loje tani:d
Rama ka arritur majat si individ, ka mbizotruar tropojan shkodran tirans vlonjat gjirokastrit durrsak beratas sarndiot kuksian etj, ka arritur te pamunderen si individ, ky eshte arti, eshte nivel arti i niveleve te larta, qe une e rrespektoj.
Ju nuk merrni vesh nfa arti:d
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,231
Reaction score
2,681
Points
113
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Dhe Dulla ishte analfabet po per 40 e kusur vjet ju .... ehem Shqipetareve:p
Kshu qe ky e kishte me easy te fitonte skedinen lol
Dulla analfabet?! :O
Ju lutem mos na bëni shumë për të qeshur se na hapen penjtë. :D
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
28,115
Reaction score
1,647
Points
113
Location
ne NYC
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Xhaxhi gojsheqeri kishte maru per biologji milingonash me nota te shkerdshkyera ne universitetin e famshem per "kokrra te quta" te Montpeljesë...

Dinte te ishte edhe me tesere partie por edhe me karte kaleci te qeverise kuislinge.....dinte te perqafonte edhe Mugoshen por edhe te ndante kafshaten me Mehmetin.....

Te ndukte neper faqe dhe aty per aty te lexonte kokerdhoqken e kallaballekut ne doje ti beje kompllot apo jo.....ai ishte artist sepse kudo do te gjente tragjedine.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
6,066
Reaction score
301
Points
83
Location
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Edi Rama eshte Mehdi Frasheri i kohes se vet.
Eshte nje kuesling i tipit te ri, atij te sotem. Vegel ne duart e perandorise kolonizatore me te madhe te botes se sotme, amerikes.

Col, me kujto te qesh pastaj me ato qe ke shkruar.
Nuk te duken budalliqe te vjetruara, te kalibrit "injoranca po me mbyt".
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Dulla analfabet?! :O
Ju lutem mos na bëni shumë për të qeshur se na hapen penjtë. :D
Hoxha ka lexuar shume kam degjuar. A eshte e vertet kjo?
 
Top