• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte turp te jesh lesbike???

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,659
Reaction score
84
Points
0
Location
Vlorë
Meqe numri i LGBT-ve eshte shtuar qamet ne Shqiperi e hapa kete teme si bicim sondazhi....

A eshte turp te jesh lesbike???

Po
Jo
Mbase

Une votoj Po, sepse keshtu me do qejfi e mos t'ju mbetet qejfi...p.s. meqe eshte hapur tema tjeter per mosdiskriminim....
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
5,937
Reaction score
225
Points
63
Location
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Po turp eshte!
Gjithe keta meshkuj verdall, qe e mbajne kot pa pune dhe te mos te jene te zonjat, te gjejne ndonjerin qe ta marrin e ta vene ne pune... Per turp jane.
 
Top