• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 33

  rowe

  • Postime
   12,664
  • Rezultati i reagimit
   2,016
  • Pikët
   113
 • 26

  Zana

  e....Thjeshte
  • Postime
   30,153
  • Rezultati i reagimit
   2,998
  • Pikët
   113
 • 24

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   16,391
  • Rezultati i reagimit
   1,926
  • Pikët
   113
 • 15

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   4,689
  • Rezultati i reagimit
   677
  • Pikët
   113
 • 14

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   52,588
  • Rezultati i reagimit
   4,060
  • Pikët
   113
 • 12

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,387
  • Rezultati i reagimit
   2,252
  • Pikët
   113
 • 12

  Beu_Shpata

  Anëtar i ri
  • Postime
   3,417
  • Rezultati i reagimit
   42
  • Pikët
   0
 • 11

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   38,299
  • Rezultati i reagimit
   3,508
  • Pikët
   113
 • 10

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,013
  • Rezultati i reagimit
   1,206
  • Pikët
   113
 • 10

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,041
  • Rezultati i reagimit
   718
  • Pikët
   113
 • 9

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,467
  • Rezultati i reagimit
   1,414
  • Pikët
   113
 • 8

  Viking

  *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗* From ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
  • Postime
   12,450
  • Rezultati i reagimit
   1,274
  • Pikët
   113
 • 7

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   13,048
  • Rezultati i reagimit
   354
  • Pikët
   83
 • 5

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   20,926
  • Rezultati i reagimit
   3,067
  • Pikët
   113
 • 5

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   4,920
  • Rezultati i reagimit
   978
  • Pikët
   113
 • 5

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,335
  • Rezultati i reagimit
   410
  • Pikët
   83
 • 5

  Helena

  .
  • Postime
   14,329
  • Rezultati i reagimit
   909
  • Pikët
   113
 • 4

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,049
  • Rezultati i reagimit
   1,366
  • Pikët
   113
 • 4

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,059
  • Rezultati i reagimit
   57
  • Pikët
   0
 • 3

  Beaute

  • Postime
   18,653
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 3

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   4,874
  • Rezultati i reagimit
   918
  • Pikët
   113
 • 3

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   8,109
  • Rezultati i reagimit
   1,335
  • Pikët
   113
 • 3

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,917
  • Rezultati i reagimit
   98
  • Pikët
   48
 • 3

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   95
  • Pikët
   0
 • 3

  Khaleesi

  V.I.P
  • Postime
   6,019
  • Rezultati i reagimit
   331
  • Pikët
   83
 • 2

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   6,598
  • Rezultati i reagimit
   906
  • Pikët
   113
 • 2

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,425
  • Rezultati i reagimit
   82
  • Pikët
   48
 • 2

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,379
  • Rezultati i reagimit
   2,213
  • Pikët
   113
 • 2

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,127
  • Rezultati i reagimit
   155
  • Pikët
   63
 • 2

  Dulcis in Fundo

  echoes
  • Postime
   4,893
  • Rezultati i reagimit
   136
  • Pikët
   63
 • 2

  Performer

  Sweet
  • Postime
   20,322
  • Rezultati i reagimit
   428
  • Pikët
   83
 • 2

  The ICEman

  I never lose. I either win or learn.
  • Postime
   3,397
  • Rezultati i reagimit
   232
  • Pikët
   63
 • 1

  Jolene

  🌫
  • Postime
   17,346
  • Rezultati i reagimit
   1,142
  • Pikët
   113
 • 1

  Hope

  tu ne vis qu'une fois From 在你心裡
  • Postime
   5,473
  • Rezultati i reagimit
   473
  • Pikët
   83
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,154
  • Rezultati i reagimit
   358
  • Pikët
   83
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,112
  • Rezultati i reagimit
   61
  • Pikët
   0
 • 1

  Marya

  V.I.P
  • Postime
   6,117
  • Rezultati i reagimit
   717
  • Pikët
   113
 • 1

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   4,618
  • Rezultati i reagimit
   177
  • Pikët
   63
 • 1

  Puhiza

  • Postime
   3,900
  • Rezultati i reagimit
   123
  • Pikët
   63
 • 1

  Jetmira

  V.I.P
  • Postime
   2,933
  • Rezultati i reagimit
   155
  • Pikët
   63
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   5,604
  • Rezultati i reagimit
   568
  • Pikët
   113
 • 1

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   436
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   28
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,185
  • Rezultati i reagimit
   1,446
  • Pikët
   113
 • 1

  par

  • Postime
   5,622
  • Rezultati i reagimit
   667
  • Pikët
   113
 • 1

  Erdhi Dimri

  me ortekë From Upstate NY
  • Postime
   933
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   28
 • 1

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   1,992
  • Rezultati i reagimit
   387
  • Pikët
   83
 • Top