• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ju pelqen Xenforo?

A ju pelqen xenforo?

  • Po

  • Jo

  • Mire por eshte i ngaterruar

  • Eshte me i lehte nga cka prisja


Results are only viewable after voting.

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,488
Reaction score
428
Points
83
Thjeshte mos u fut ne Forum!


Mishi tretet, kocka mbetet!

Robert Ndrenika tek filmi MesonjtorjaGabrielle
Ja per te lene free ty te me marresh mullarxhiun lol, naccc :p
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,488
Reaction score
428
Points
83
-qesh- -qesh-

Kshu tha edhe dhelpra kur se arrinte dot rrushin lol 😁😜
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
A e more vesh ti se une n'cuq deri tani?

Nuk je martuar dhe nuk je divorcuar?

Apo

Nuk je hacker sepse nuk merr vesh nga lidhet gomari ne lidhje me forumin?

Adea
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,488
Reaction score
428
Points
83
Skishim gomere ktej nga anet tona ndaj ,jane specie ne zhdukje 😂
 

Jolene

VIP (very ignored person)
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
16,979
Reaction score
573
Points
113
Me mungon versioni qe perdorem 1 dekade :oops:
Ky nuk qenka aq I veshtire, ama ngjyra cuq cuq
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,113
Reaction score
1,291
Points
113
@Mandi .. Po firmat a eshte e mundur qe ti besh display ?! Sepse shikoj qe ne profil egzistojne akoma .
 
Top