• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albcoders.com

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Albcoders filloi si një grup shokesh te cilet qe nga fëmijëria ishin të varur nga çdo gjë IT. Ai pasion dhe uria për njohuri dhe aftësi të reja na bëri që të studiojmë në disa prej shkollave dhe progameve me prestigjioze të IT-së në Evropë dhe SH.B.A., gje qe na ndihmoi të bëhemi disa nga profesionistët më kreativë dhe te afte brenda industrisë. Edhe pse kemi përvojë dhe ekspertizë në pothuajse të gjitha fushat e IT-së, ne jemi veçanërisht të interesuar dhe e kalojmë pjesën më të madhe të kohës për krijimin dhe dezinjimin e uebfaqeve unike, strategjive inovative të marketingut, mediave sociale, optimizimit te motorëve të kërkimit dhe shumë te tjerave per kompanite e reja dhe ato tashme te afirmuara në pothuajse të gjitha industritë dhe tregjet. Qëllimi ynë përfundimtar është të tejkalojmë pritjet e klientëve tanë duke u ofruar atyre nivelin e përvojës dhe ekspertizës jo vetem duke krijuar dicka te bukur ne aparence por qe dhe ndikon ne rritjen e biznesit te tyre dhe ne e kemi bërë kete qe nga viti 2008. Në Albcoders ne e matim suksesin nga ndikimi pozitiv që në fund të fundit sherbimet tona kane ne fitimet tuaja e pertej!

www.Albcoders.com

Nqs jeni te interesuar, na kontaktoni ne e-mail: [email protected] ose mua ketu ne forum.

Mandi
 
Last edited:

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
Më bëhet qefi që albcoders eshte përsëri online. Nuk është kjo faqja që e kishte Daku? Në mos gaboj kishte shumë gjera me vlerë por tani e shikoj qe nuk paska asgje. Gjynah se kishte shumë tutoriale te mirë.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Më bëhet qefi që albcoders eshte përsëri online. Nuk është kjo faqja që e kishte Daku? Në mos gaboj kishte shumë gjera me vlerë por tani e shikoj qe nuk paska asgje. Gjynah se kishte shumë tutoriale te mirë.
Pershendetje Poshnja!

Nuk e mbaj mend se cili e ka patur me pare kete domain, gjithsesi domain eshte ne pronesi timen, dhe eshte faqia kryesore e biznesit qe ushtrojm ketu.

Kalofsh mire
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
Pershendetje Poshnja!

Nuk e mbaj mend se cili e ka patur me pare kete domain, gjithsesi domain eshte ne pronesi timen, dhe eshte faqia kryesore e biznesit qe ushtrojm ketu.

Kalofsh mire
Ka qenë një farë Daku që bisedonim tek z e r i y t ato vitet e fillimit.
Ps. Pse qenka në blacklist zeri yt?
 
Last edited:
Top