• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Argëtuese: dragues ia sekuestruan magazinën!

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Nuk u shkon burrave te veshin kemisha me pika.


Adea
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,738
Reaction score
473
Points
83
Location
Danimarkë
Nuk u shkon burrave te veshin kemisha me pika.


Adea
Eshte si lloj gjeze logjike kjo. Nuk desha ta hapja te ajo tema.

* por si argetuese qe eshte, shkon edhe ketu!
Drague e kupton humorin dhe nuk zemerohet.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
7,926
Reaction score
678
Points
113
Gojët e liga thonë që është në një birucë me Zogun e Tironës.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Mos ka shtypur dike me makine?!

A kujdeset njeri per familjen e tij?GBR
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,152
Reaction score
533
Points
113
Sa kom qesh sonte.
Shkova me bo benzine nje rrushi i vogel me thote ...,a mund te me ndihmosh me nje gjermanishte te cale se ne ne Shqiperi na e mbushin.na myten shqiptaret i thashe -qesh-
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Te paskan sekuestruar dhe nick-un!


Gbr
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
e lexove ti, diku dje më duket u deklarua se qenka divorcuar me gruan!!!

Nga fjalet e paverteta nuk vjen e keqja Drague, ndaj te lutem mos m'a merr per keq ne qofte se te pyes se a eshte e vertete qe je divocuar. Me cfare mbaj mend une ti kerkoje nje nuse nga Kanadaja, qe do te thote se divorci eshte final.

Ne qofte se eshte e vertete a eshte rimartuar ish partnerja juaj?

Une per vete e mbylla ate porte por ish bashkeshorti im i propozoi nje te dashure qe zuri pas divorcit me mua. Ajo nuk e pranoi kerkesen per martese.

Kete informacion t'a dhashe me teper per te te bere te mos bezdisesh nga pyetja ime.

Ne rast te kundert, te lutem me fal per nderhyrjen.


Gabrielle
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,152
Reaction score
533
Points
113
Nga fjalet e paverteta nuk vjen e keqja Drague, ndaj te lutem mos m'a merr per keq ne qofte se te pyes se a eshte e vertete qe je divocuar. Me cfare mbaj mend une ti kerkoje nje nuse nga Kanadaja, qe do te thote se divorci eshte final.

Ne qofte se eshte e vertete a eshte rimartuar ish partnerja juaj?

Une per vete e mbylla ate porte por ish bashkeshorti im i propozoi nje te dashure qe zuri pas divorcit me mua. Ajo nuk e pranoi kerkesen per martese.

Kete informacion t'a dhashe me teper per te te bere te mos bezdisesh nga pyetja ime.

Ne rast te kundert, te lutem me fal per nderhyrjen.


Gabrielle
nji kom laj thaj
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Oi re baba, tha nusja, kush e beri pordhen dhe kush e mori groshin!

Te lirohet Drague menjehere nga burgu!


El
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,117
Reaction score
1,389
Points
113
Cudi, s'ka ngel anetar forumi pa u bere nje here moderator. Vetem mua s'me japin celsa.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Cudi, s'ka ngel anetar forumi pa u bere nje here moderator. Vetem mua s'me japin celsa.

Celesi SOL dhe celesi FA jane te mjaftueshem.

S dhe F per ata qe kane VESH!


El_Fieri
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,571
Reaction score
469
Points
83
Celesi SOL dhe celesi FA jane te mjaftueshem.

S dhe F per ata qe kane VESH!


El_Fieri
Per ata qe s'kane vesh ?
Que signifient S et F ? Sophie et Françoise ?
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Per ata qe s'kane vesh ?
Que signifient S et F ? Sophie et Françoise ?

Jo, eshte per Soeur @ Frere!

Nun and Monk. The two witnesses!

Por sic e thashe, eshte vetem per ata qe kane VESH.

El
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,188
Reaction score
383
Points
83
He se kur t'vije PD npushtet ja rikthejne prap magazinen 😋
 
Top