• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arrestohet Ikballe Huduti që e quante Amerikën terroriste...

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,187
Reaction score
556
Points
113
Ne qashtu vende pa hudut 🤣 qysh eshte Kosova te gjithe vijne shperlajne investime. Qe nuk qedhova vetem 1 muaj dite te terminali i pasaportave edhe me luajte policin e Uqkes 😂 edhe qashtu Hudutkave fytyres e touchkes me ua rraf Ahmadin Negjatken bashke me Qasemin ne terminal te duganes ``fumato``
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
ma len mu dhe Dragues ca dite, do e bojm qe ti duket Sulejmoni kungull….-qesh--qesh--qesh-
Shko mer dreq gjej noi burr se qeke bo per ibret….
Shoqet tuja i gezohen familjes, kalamojve, burrit, jetes…. ti hala me budalliqe!
ps: Drague, kte grun do ta morim partizone ene ta nxjerrim n'cete! -qesh--gezuar-
Avash mo Babloku, gjej ndonjë tjetër; drague është ballist!
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,148
Reaction score
767
Points
113
Po vine iranianet.................
DANKE.
 

luleshtrydhe

Super Anëtar
Anëtar
May 4, 2016
Postime
774
Reaction score
92
Points
28
Mbohet qejfi kur ja..................meshtesni njona-tjetnes.
Po ti systema i shemtut si kjo femra je? :D se per yokon me kane thene fjale te mira ndaj perjashtohet kategorikisht ne rast keqkuptimi
 
Top