• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë të Kosovës

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,693
Reaction score
1,360
Points
113
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Të shpresojmë që nuk është e vërtetë sepse do ishte shumë turp, nesër ai mund të jetë Kryeministër.
Kush mund te jete kryeminister neser, Basha??! -jo- . Ne lidhje me kete ngjarje, shume gabim qe se ka dokumentu, ndonje deshmitar. Hajde ta besoj njeri pas kaq kohesh kete personin... prandaj nuk reagon hic Basha.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,190
Reaction score
620
Points
113
Location
Albania
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Basha do jete mi Basha, do ja liroj vete Edi Rama mas ja 2 vitesh sic ja liroj Nano ne 2005 Sali Berishes.
Dejavu eshte, ata nderrojne karriget e aktrojne gjasme zihen, Shqiperia ne vend numero.
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,693
Reaction score
1,360
Points
113
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Basha do jete mi Basha, do ja liroj vete Edi Rama mas ja 2 vitesh sic ja liroj Nano ne 2005 Sali Berishes.
Dejavu eshte, ata nderrojne karriget e aktrojne gjasme zihen, Shqiperia ne vend numero.
Nah. Ndoshta do ja leroj Veliaj. Lol
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

si ka munsi ky zotnia i ka dhan ni material kaq te rensishem ni personi qe nuk e njef. Pa asni deshmi. Ku e ka taku bashen ky neper cepa pallatesh e ja ka dhan nan dor? Si ka munsi nuk i ka bo dhe ni kopje tjeter ksaj vidjoje? Shum bira ka kjo historia e kti.
+ 1

-----------------------
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,868
Reaction score
1,142
Points
113
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Mos harroni...ne sheshi ta hedhim qelbesiren :p
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Nuk ben Basha keshtu pazare 1 milionshe, po nuk plasen aty 20 e siper :D Do e pyes, nese e ka ndonje kopje, ta shes edhe une dy-tre here vidjojen, te beje ca miliona.


Qetra, qe e bene te pabesueshme si skenar, qohet ai fshatari amator i filmit, se nuk njihte ai njeri tjeter ne Kosove dhe njohu Bashen dhe ja ku e ke vidjojen!


Plus qe ne ato kohera, Basha kishte pofil te ulet publiko-politik, pothuajse i panjohur ne Shqiperi, e ne Kosove anonimus, thjeshte nje "perkthyes" siç e thone mediat.

Po te ekziston nje qashtu vidjoje, jam i bindur 100% qe 1000 here do perfundonte me pare ne duart e dikujt tjeter, sa qashtu langaraqin e profiterin
e ka Kosova, Basha do priste ne radha te gjata te vinte tek vidjoja.
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,334
Reaction score
405
Points
83
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t

Kjo gje ta fyen intelegjencen, po i jep dikujt diqka qe nuk ka cmim.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,611
Reaction score
1,023
Points
113
Agjene be, po thonin tecken e seçkes me duket 😂

Po ku e kane sosur edhe lulin ta bejne oligarke 🤣 pa shitur as 1 qile qashtu canabisje dushku.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,658
Reaction score
1,147
Points
113
Location
United States of America
Përgjigje e: Basha u shiti serbëve filmimet e masakrës së 240 shqiptarëve në Krushë t


Një ekonomist në Ministrinë e Brëndëshme kur ky ishte ministër thoshte nuk ka më zemër zi, hileqar dhe dredharak se ky që shikoni duke qeshur gjithë ditën.
Ky eshte fati i zi i shqiptareve, duket qe ne surrat qe ka buzeqeshje fake, hipokrit i madh. Mjere shqiperia, ka nje kryeminister te poshter dhe nje kandidat per kryeminister po aq te poshter.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,231
Reaction score
2,681
Points
113
Ky eshte fati i zi i shqiptareve, duket qe ne surrat qe ka buzeqeshje fake, hipokrit i madh. Mjere shqiperia, ka nje kryeminister te poshter dhe nje kandidat per kryeminister po aq te poshter.
Fati është akoma më i zi se ç'e mendon ti nëse ndonjë ditë kush e di bëhet kryeministër ky hermafroditi, kryeministër në fakt do jetë Sali Berisha ky thjeshtë do hedhi firmat.
 
Top