• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cfare do i nevojitej me shume Shqiperise?

Cfare do i nevojitej me shume Shqiperise?

 • Rrjet hekurudhor

  Votes: 6 30.0%
 • Rruge (dhe nje sistem efikas autobuzesh)

  Votes: 5 25.0%
 • Aeroport

  Votes: 0 0.0%
 • Port

  Votes: 0 0.0%
 • Tjeter

  Votes: 9 45.0%

 • Total voters
  20

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
28,213
Reaction score
2,021
Points
113
Përgjigje e: Cfare do i nevojitej me shume Shqiperise?

Desha te votoj ...

-Rruge efikase , bashke me autobuza.....

-Hekurudha......

dhe

-Tjeter
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
12,530
Reaction score
80
Points
48
Përgjigje e: Cfare do i nevojitej me shume Shqiperise?

shoqeria te ribehet me nje mentalitet tjeter te ri...

ky eshte problemi pse nuk behen ato te parat me larte.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,277
Reaction score
161
Points
63
Votova opsionon "tjeter".
Shqiperise i duhet nje gjenerate e re politikanesh, nje gjenerate qe do te dergoj ne histori Berishet, Gjinushet, Milot, Edvinet, Meten, Monikat, Shehet etj. Kur keto te ikin Shqiperia do te behet.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
28,213
Reaction score
2,021
Points
113
Motivim:

Pak fjale e shume pune
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
nje cope toke tjeter per te ndertuar nga fillimi nje shtet te ri!
ajo qe kishin u kthye ne nje kazan te madh plehrash dhe askush nuk don te jetoje me aty!

Hahahahaha

So fricking funny!

Ti do nje cope tjeter planeti Baba nga Durresi apo nje cope toke nga Rusia apo Kanadaja, qe jane vendet me te medha ne bote per sa i perket siperfaqes ?!


Nje dite duke udhetuar nga aeroporti i Montrealit drejt qytetit tim ne veri te Provinces po mendoja se vetem zona e parkut qe kalova ishte me se e mjaftueshme per te futur brenda Shqiperine.

Shtate here mund te futet Shqiperia ne Provincen time.

Po keshtu edhe enderruesit e fluturimit drejt yjeve, ne pjesen me te madhe te rasteve, bejne dicka te tille per arsye te shkaterrimit total te planetit tone me eksperimente te jashteligjshme si psh stimulimi i termeteve, helmimi i shtresave te ajrit me spore e baktere si dhe ngritja e raketave drejt qiellit duke care ne kete menyre edhe shtresen e ozonit e cila sherbente si cati e tokes dhe mbronte njerezit nga efektet nosive te rrezeve ultraviolet.Adea
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,693
Reaction score
1,360
Points
113
Mentaliteti si I shohin gjerat. Po ndryshoi ajo, ndryshon tan Shqypnia. Veshtire ne fakt, lol
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
28,115
Reaction score
1,647
Points
113
Location
ne NYC
I nevoitet nje Bad Tiqerr me kendin e objektivit te saje me vizion te k'jarte.......por me nje kusht te thjeshte fare.....qe te mos behet edhe ajo si cicolina Spiropalla e te filloje e ti thote Edvindruymgjygymit "o tu betsha une ty o Skenderbeu yne".
 
Last edited:

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,867
Reaction score
901
Points
113
Nje pjese e firmes se Cool_Shqype

"Mos u bëj të tjerëve, atë që nuk do të ta bëjnë ty"


Do bente goxha ndryshim - per mire.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
Do t'i duheshin disa "vagabonda" qe te conin te cmendurit shqiptare ne Itali, kurvat dhe kurveret shqiptare ne Angli dhe France, spiunet shqiptare ne Greqi, bashkepuntoret e te vetshpallurit ZOT Gurax ne Serbi, Bosnje, Kroaci, shantazhuesit dhe perdoruesit e fotografive te te tjereve ne Kine....


Adea
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,029
Reaction score
830
Points
113
Do t'i duheshin disa "vagabonda" qe te conin te cmendurit shqiptare ne Itali, kurvat dhe kurveret shqiptare ne Angli dhe France, spiunet shqiptare ne Greqi, bashkepuntoret e te vetshpallurit ZOT Gurax ne Serbi, Bosnje, Kroaci, shantazhuesit dhe perdoruesit e fotografive te te tjereve ne Kine....


Adea
Flm ! E paske kursye Kosoven!
 
Top