• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,466
Reaction score
781
Points
113
Pse jo pjo?..lol

Thuj cte dush, celesin e rubinetit e ka Adea,..:D

Po desh Adea, "jo Meri", ...

pikon ngjonje gje, behet permbytje, ose zjarre si ne Australi,...;)
 
Last edited:

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,867
Reaction score
901
Points
113
gezuar pervjetorin, u plakem mor burr, u be gati 19 vjet qe durohemi
eshte veshtire me ty , por edhe e pamundur pa ty
jo me fasule do e festojme besoj
te .................ta them te veshi
Lumturi e dashuri te keni gjithmone bashke me princeshen tuaj 🤗
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
Doganieri,

Uji rrjedh. Kontot bankare jane te rrjedhshme. Uji fik zjarre.

Robineti im, nqs eshte paraja eshte thare qe prej vitit kur vdiq im ate. Po mbushen 14 vjete.

Por nuk eshte kjo ajo qe me nevrikos (kam arsye te mire) por eshte dreqi i makines qe me falimentoi.

Ti si shume i qete je gjithmone. Mos te rrjedhe papushim robineti?


Eli
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,502
Reaction score
650
Points
113
gezuar pervjetorin, u plakem mor burr, u be gati 19 vjet qe durohemi
eshte veshtire me ty , por edhe e pamundur pa ty
jo me fasule do e festojme besoj
te .................ta them te veshi
19 duket shume. Je e bindur qe do te vazhdosh? ::p
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
28,115
Reaction score
1,647
Points
113
Location
ne NYC
gezuar pervjetorin, u plakem mor burr, u be gati 19 vjet qe durohemi
eshte veshtire me ty , por edhe e pamundur pa ty
jo me fasule do e festojme besoj
te .................ta them te veshi
Hahahaha e bukur kjo......:)

Urime e keshtu festofshi gjithmone me kete lloj recete pragmatike.
 

Lea

Duaj né di te duash!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
9,940
Reaction score
670
Points
113
Location
Pran saj, sot e pergjithmon :)
gezuar pervjetorin, u plakem mor burr, u be gati 19 vjet qe durohemi
eshte veshtire me ty , por edhe e pamundur pa ty
jo me fasule do e festojme besoj
te .................ta them te veshi
Gezuar pervjetorin mary :) Dashuria mbizoteroft perher ne familjen tuaj.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
20,024
Reaction score
2,261
Points
113
Te befte mire chicken tortilla soup. Lol
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,972
Reaction score
2,459
Points
113
Location
Shangri-La
Mezi sa pres te punosh ne shtepi neser, qe te bej nja dy ore me shume gjume ne mengjes
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
1,741
Reaction score
452
Points
83
...............................................................................................................................................................................................................
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
28,204
Reaction score
2,015
Points
113
Zemer.....Koka ben koka peson . 😜
 
Top