• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,631
Reaction score
1,438
Points
113
Location
Shangri-La
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

coworker: Xhina don’t drink coffee you are nursing
me: you don’t know anything about nursing Guillermo
coworker: i know alot about nursing
me: oh so you have nursed before? :D
coworker: no but i am a nurse -qesh-
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,458
Reaction score
141
Points
63
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

Rexh

I need nursing lol
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,458
Reaction score
141
Points
63
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,458
Reaction score
141
Points
63
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

Rexh

Hahahahaha

 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,474
Reaction score
900
Points
113
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

Gjeta foto te femijeve ne snap. Me lot -qesh-
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
11
Points
0
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
185
Points
63
Re: Çfare ju ka bere per te qeshur?

Fiks i rrikan lol

Kjo ...lol love it ..old cinema


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yIADD7-3y3s[/ame]
 
Top